Aktív témák

  • zeg

    senior tag

    Egy másik témában nem írtam le, mivel ott konkrétan nem ezt a típust keresték. Az ajtaja el van gyárilag cseszve az 1B-nek, aki tervezte az ajtót, nem volt magánál. (és a casetek sem, amikor ezt a házat piacra merte dobni) A nagyobb ajtónak van játéka. A kisebb ajtó pattintós, nem levehető, azaz szintén van játéka. Ennek a csodás tervezésnek és ráhagyásnak köszönhetően nincs cd/dvd egység, aminek a tálcája felső része nem akadna bele az ajtó dvd/cédéegységnek szánt nyílásába. Persze találtam rá anno megoldást. Fogtam egy telefonkártyát, furtam bele lyukat, körbevágtam, így lett egy műanyag, hajlítható alátétem. Aztán az alátétből kivágtam egy cikket. Ezt rá/becsúsztattam a kisebb ajtó alsó forgójára. És lám, a kisebb ajtó 1mm emelkedett. Persze ez még nem volt elég. A nagyobb ajtó forgója alá is tettem két fém alátétet, így már a két ajtó összesen kb. 3mm magasságban feljebb kerult, és így már nem akad be a tálca, de még csak nem is súrolja aaz ajtót.
    Emelés nélkul bukott termékek:
    Plextor 540 cédé olvasó, dobozos, a legújabb plextor olvasó.
    Aopen 52* cédé pörkölő, dobozos, szintén nem egy régi darab
    Teac w50d 4* dvd író, oem, ez sem valami kotvány szemét.
    Gondolom a misztrálnál nézted, ott van ebből a házból jó sok, én is onnan vettem anno.

    3dfx cuccokat keresek megvételre

Aktív témák