Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    Az idei Vault szerintem jelentősen jobb mint a tavalyi, mert 1 weapon vault helyett 2 kapsz, 4 maszkos operátor helyett 4 normálisat amiből a "főgonosz" az egyik, 20 tier skip helyett 50-et, szóval az ünnepeken majd nem kell izgulni, hogy kész e a Pass és inkább a halászlevet teszed fel főni a codos kényeszeres grindolás helyett, illetve oké, hogy a BlackCell operátorok kvázi ugyanazok mint amit simán a BP-ből is megszereznél de azért mégiscsak van egy kis eltérés, illetve a BlackCell only mező tartalmaz egy teljesen új, máshogy nem megszerezhető operátort, tehát az még +1

    Arról nem is beszélve, hogy a blueprintes fegyók BlackCell változatai tracer / effect töltényeket lőnek ami szerintem vagány, nyílván van akit nem érdekel ez de akkor az vegye a standardot. A rengeteg CP amiből kijön majd még 1-2 plusz bundle is korrekt. Az idei Vault Edition szerintem egy nagyon korrekt csomagra sikerült, ha csak a CP-t számolom amit kapsz/spórolsz az önmagában van vagy 10k Ft. ami pont a Vault felára a Standardhoz képest.

    Ha mindent külön kéne megvenni BattlePass kb. 10 eur + 50 tier skip: 50x150 CP (ki se merem írni ezt forintban, 200 CP 5 EUR, számoljátok ki) 5-6 skin kb. 50 eur + BlackCell 30 eur + weapon vaultos fegyók is egy sima bundleben biztos lenne 20 eur.... és mindez 30 euróval drágább csak a standardtől.

Új hozzászólás Aktív témák