Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz hommeros #961 üzenetére

    Ömm... igen. Én sem vagyok a híve annak hogy valaki ilyet használjon konzolon, (nem találom fair-nek), de nem tiltott, szóval lehet használni - bannolni nem fognak érte. Ha valaki végképp nem bír átszokni kontrollerre, viszont ad ennyit egy ilyen kütyüért hogy konzolon játsszon, hát rajta.

    Konzol gaming más ilyen szempontból, más dolgokat igényel meg, mint PC -n. Én 2 évet CoD 2-tem klánban, majd CoD 4 egy jó darabig, aztán minden más CoD -al is sokat játszottam a Ghosts -ig. Ghosts -t már PS3 -on kezdtem el, nem volt könnyű egy ideig, sokszor ledaráltak... 1-2 hónap eltelt mire tudtam jó eredményt hozni. Aztán később szegődött mellém játékostárs, aki már régóta konzolon játszik, és sokat tanultam tőle is, hogy hogyan érvényesüljek konzolon. Azóta nagyon jól megy a játék, egyenlőre MWR -ben 1.12 -es global K/D -m van, ami nem nagy cucc, vannak jobbak is, engem elégedettséggel tölt el ez az eredmény. (Pedig nem vagyok K/D hajhász... :DDD)

    Szerk:
    (#962) wwenigma Nem tudom milyen árban vannak még ilyen eszközök, én erről tudok itt, ezt ajánlottam. Kollégák biztos tudnak a topikban segíteni, mit éri meg, és mennyiért. :)

    Az a videó egyáltalán nem a valóságot mutatja, mondanám hogy gyere át és próbáld ki, milyen az aim assist PS4 -en, csak hát ezt nyilván nem tudom kivitelezni. De nem ilyen, mint a videóban. :) Szerintem szimplán csal a srác.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák