Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maestr0

    tag

    Amiben viszont nem latom a logikat, hogy miert a hardpoint foglalasra ad pontot (200), miert nem mondjuk 10 masodpercenkent 50 pont vagy ilyesmi... En is sokszor ugymond visszaelek vele mert kezdesre odamegyek, aztan ahogy megvan a 200 a scorestreakemhez, ugy megyek fedezni a hp-t kicsit tavolabbrol. Retreat, riot, instinct jo dom mapok spawntrapre :p nem mondanam etikatlannak, eredmenyes, hatekony. A jatek neve is dominalas :p

  • Maestr0

    tag

    Nem rosszak az új ruhák, de semmi szükség rájuk. Inkább a sok glitchet tűntetnék el/javítanák ki.
    Majdnem lehetetlen összehozni egy komplett szettet, pedig csak úgy néz ki jól.

  • Maestr0

    tag

    válasz BandiHUN #4791 üzenetére

    Nem tudom, nem játszottam utóbbi 2 napban, majd lecsekkolom.
    Advanced dropok 20-30-40-50-nél. Aki maxolt annak annyi, kivéve ha van olyan hülye, hogy pénzt áldoz rá.
    Egyik ismerősöm például elsők között lett Grand Master Prestige, utána pár nappal jött PC-re az Advanced Drop, így ő egyet sem kapott.

    9/9 Elite ruhát kb. lehetetlen megszerezni. Nekem még a 2/1 sem megy,ugyanis még mindig nem kaptam Elite lézert.
    Már rég bevezettem volna egy alternatív lehetőséget az elite variantok megszerzésére, hogy ne csak a vakszerencse által juthass hozzá a kívánt fegyóhoz. Betennék egy durva challenge-t, mint például 10.000 kill lézerrel vagy 1000 headshot, aztán ha megvan, akkor választhatsz hogy melyik elite lézert szeretnéd.

    Glitchek javítása sztem fontosabb lenne, mint pl. még mindig sokszor nem látszik killcamben a wh uav, csalóznak is le azonnal. Vagy ha warbird van fenn, akkor nem lehet care package-et lehívni. Jó lenne ha végre a Blind Eye-om megvédene a Walker tankoktól. Vagy ha Solaron a vizes felületeken (B dom körül) is sebezne az NA45-öm. Vagy sokszor reloadolok, képernyőn látszik, ahogy végigmegy animáció, de nem ellenőrzöm, megindulok harcolni, aztán amikor jön szembe ellen és lőni kellene, akkor látom, hogy balegérklikkre semmi sem történik, üres a tár, halok is meg rögtön :D

  • Maestr0

    tag

    válasz BandiHUN #4797 üzenetére

    Én viszont alig várom, hogy elérjem a prestige 15-öt, és ne kelljen minden prestige elején pl. ARX hipfire killekkel szarakodni, hogy meglegyen hozzá a stock attachment :P
    Vannak jó 500 kill utáni fegyverek, legnépszerűbb fegyverek marksman variantja jók:HBR Average Joe,ASM Magnitude (bár már megkaptam minden variánst, mégis Magnitude-t használom),KF5 stb. A BAL kivétel, annak hulladék a variantja.

    Múltkor egyik ismerősömön volt egy rohadt jól kinéző szett, utánanéztem, hát nem kis munka volt, amíg összehozta.Total Weapon Mastery talán a szett neve, amihez minden létező fegyver(primary,secondary,launcher,pistol,shield,special) összes camoját megkellett szerezni pl, na az nem papírkutya. De ilyeneket kellett hozzá megcsinálnia, hogy Crossbow-val 10 double kill/10dogfight/10 skeet shooter medál :D
    Aki használt már crossbow-t, az tudja, hogy még danger close-zal is nehéz összehozni egy killt vele, fele olyan erős kb, mint egy semtex. Meg is érdemli, nem kis kitartás kellett hozzá neki. Vagy a lézer longshotok... nekem 15k+ lézer kill után volt a challenge 66/80-on a camohoz.Jó, mondjuk én nem is mentem kifejezetten longshotokra vele.

    [ Szerkesztve ]

  • Maestr0

    tag

    válasz laceszgamer #4799 üzenetére

    De legjobb tudomásom szerint 15 után megmaradnak a a fegyver attachmentek, már nem kell újra megszerezni őket :P Cserébe hosszabb ideig tart egy prestige, mert a challange-ek nem resetelődnek.

    Jó lett volna egy olyan opció, hogy prestige után, amikor választhatsz, hogy mit szeretnél unlockolni, lehetett volna olyan opció, hogy fegyver attachment unlock, akár csak 1 fegyverre is.

  • Maestr0

    tag

    Sokat változott a játék június vége óta? Új fegyverek? Lehet még játszani rendesen, nem szaporodtak el a cheaterek? Lobby-t lehet találni TDM-en kívűl? Azóta nem játszottam, nem vagyok képben.

    OFF: Most láttam, hogy Ghostban beállíthatod Snoop Dogg-ot announcernek/bemondónak, hatalmas:D
    Ellen planteli a bombát 1-1-ben és ilyet szól: Oh shit, the bomb has been planted :D

  • Maestr0

    tag

    válasz BandiHUN #4863 üzenetére

    Kösz az infót :)

    Várom már BO3-at, épp azon gondolkodtam, hogy mire érdemes lecserélni a 6850 VGA-mat, hogy biztos ne legyen gond. R9 270 férne bele most, de már úgy vagyok vele, hogy megvárom hogy megy ezzel, ha elmegy ezzel is 50-70 fps-sel (aw defender kivételével ment 55-85 között) akkor nem veszek újat.
    Remélem hogy i5-2500 2x4GB rammal elég lesz.

    Amúgy jön mindenki át bo3-ra?

  • Maestr0

    tag

    AW-ban úgy volt 70-90 fps, hogy Native +minden low/off.
    Fura amúgy, mert BO1-et anno E8500+9600GT+2GB rammal játszottam minden gond nélkül (50-60fps)
    2 hete megint feltettem újabb konfiggal és játszhatatlan volt. 20-40 fps-em volt i5-2500/6850/8GB rammal, ki érti ezt? Utána feltettem Ghostot, ha már bo-zni úgy nem tudtam, és Ghostban meg megint 60-75 fps.

  • Maestr0

    tag

    válasz BandiHUN #4897 üzenetére

    Sztem ne görcsölj rá, csak játssz. Néhány map után összejön. Nekem 2 jött átlagban minden mapon. 10.000+ dogfight medálom van és 40.000+ strafe (amikor én voltam levegőben úgy öltem). Kis túlzással több időt voltam levegőben AW-ben, mint a földön. Könnyen összejön az.

    [ Szerkesztve ]

  • Maestr0

    tag

    Kb 40 ingame játékpercért kapsz egy dropot. Random teljesen, és a hosszútáv sem jön ki sajnos (azaz ne éld bele magad, hogy egyszer csak beesik a hőn áhított fegyó)

    Én a mihaszna mk14-ből kaptam összesen sztem 40+ elit fegyvert, míg a lézerből, amit sokat használtam (20.000 kill körül) egyetlen egy elit sem esett 1 év alatt (167.000 össz kill alatt sem). Bal Obsidian is csak március környékén esett. Persze a variánsok nem 'game changerek', nem fog teszem azt egy 1-es kdr-es játékosból 2-eset csinálni, de sokszor előnyt jelent.

    Amúgy tegnap AW-ztam kicsit, szerintem sokkal jobb játék mint a bo3! Kezdve onnan, hogy szerintem a mapok sokkal jobbak, az exo mozgás sokkal könnyebb/jobban illik a codhoz/precízebb ha jól megtanulod. Sokkal könnyebb agresszívan játszani, kicsit camperbarátok a mapok bo3-ban. Scorestreak modding nagyon jó ötlet volt, sokkal jobb az AW rendszere. Perkek is jobbak AW-ben szerintem, ahogy a combat record is sokkal átláthatóbb. BO3-at most úgy érzem túlhypeolták. De ennek ellenére valószínű megbarátkozom vele, mert AW-ben sajnos már csak TDM/DOM lobby van.

  • Maestr0

    tag

    válasz BandiHUN #4903 üzenetére

    Igen, viszont érdemes utánanézni, hogy mi az igazi módosítása egy-egy variánsnak. Ingame statisztika nem mond semmit, mitöbb, sokszor nem helyes.

    Pl. most utánanéztem, Goliath vs alap mp11:

    alapverzió: 0-12,7méter:4 shot kill 12,7-28m:5 shot 28m+ : 6 shot
    Goliath: 0-28m: 4shot 28m+: 5 shot

    differencia: 12,7-28 között Goliath 1-gyel kevesebb golyó kell a killhez (4vs5). 28 felett 5vs6.
    Negatívum: 30%-kal nagyobb a célkereszt és így pontatlanabb csipőből lövésnél.

    Ez sztem például megéri, Goliath egy jó variáns.

    Ellenpélda:

    Ameli Subverter (Professional) +2 damage, -2 handling
    Ameli Heavy (Enlisted) +1 damage, -1 handling. Ránézésre -1 handlinget megérne +1 damage, nemde?

    Damage profil: Subverter: 49-35-35 mindkettő range profilja: min 13 méter max 35,5 méter.
    Heavy: 35-35-35

    Így shot/kill stat Subverter: 100/49=2,0x---> 2 golyó épp nem öli meg, kell a 3 golyó 13 méterig. 13-35m között
    100/35=2.85 körüli szám---> 3 golyó itt is. És mivel damage nem változik ezután, marad 35, így 35 fölött is 3 golyó.

    Heavy: damage mindenhol 35, 100/35~2.85, 3 golyó bármilyen távra, legyen az 2 méter vagy 200.

    Differencia: Eddig semmi, pont ugyanazt tudják. Most játszik be az, hogy akkor miért +2-es damage, miért nem 1 mint Heavynek? Válasz: Headshot multiplier.

    A 49-es damage ugyan nem oszt nem szoroz a sima shot/kill-ben, viszont 1.1x-es az Amelik headshot szorzója. Így a 49x1,1=53,9. Na így viszont minimum range-ig, azaz 13 méterig: egy fejes (53,9) meg egy sima találat (49) összesen 102,9, ami ugye kill, mert 100 HP az alapéleted.

    Így a Subverter +1 damage-e a Heavyhez képest annyit tesz, hogy 13 méterig 2 shot kill a Heavy 3-jával szemben, feltéve ha legalább az egyik headshot. Amire nem igen alapozunk, mert jó ha 15-ből 1 kill fejes. Viszont a -2 handlingje a Subverternek azt jelenti, hogy a Heavy 100-as tárához képest a Subverteré 50-re csökken. Na ez rohadtul nem éri meg, hiába csábító a +1 damage, a negatívum sokkal erősebb.

    Statok amik alapján számoltam ha vkit érdekelnek részletesen az AW fegyver statok---> [AW sebzés] Alig várom, hogy kijöjjön ugyanez a lista BO3-hoz.

    [ Szerkesztve ]

  • Maestr0

    tag

    Hát igen. Falonfutás tök hasztalan sztem is. Nemegyszer volt már bo3-ban, hogy tűzharcban felboostolok a levegőbe, erre szerencsétlenségemre pont volt ott egy falonfutós felület, úgy dönt a gém, hogy én biztos falon akarok futni (hát persze,minden álmom!), és elindulok tűzharc közben vmelyik random irányba a falon, mégjobb, ha ezt épp az ellennek háttal teszem :D:D
    Nem beszélve arról,hogy az animáció miatt tök nehéz falonfutás közben célozni, leszednek mindig, ha meg nem, akkor lepottyanok a falról a mélybe, mert leugrom a falról, hogy ne egy egyvonalban mozgó célpont legyek, de általában ilyenkor nincs alattam semmi :/

    Én az AW mozgást copy/paste-eltem volna egy az egyben. Csúszás is miért szívja le a fél thrust jet-emet?

    Scorestreakek dettó, sokkal jobb volt a support modulos rendszer. Például ha csak szórakozni akartam, betettem egy support/rippable/lézer sentry-t aztán mulatság.Vagy lehetett bohóckodni boost jump magasba, magam alá rpg :D Medálok, játék végi scoreboard is jobban tetszett, hogy pl kiírta, hogy leghosszabb streaked, fejesek száma. No meg AW-ban a blind eye bevédett minden szirszartól, bo3-ban 2 külön perk kell a levegőben (blind eye) és földön levő streakek ellen (cold blooded.

    [ Szerkesztve ]

  • Maestr0

    tag

    válasz BandiHUN #4909 üzenetére

    Meg mire fel ez a nagy gépigény? Mert a grafika nem fejlődik... Bo1-et C2D E8500+ Nvidia 9600GT (vram 512MB) kombóval toltam selymesen. MW3-at ugyanezzel a cpu-val+már 6850-nel hiba nélkül. Most meg ugyan fut rendesen a bo3, de sokaknak problémát okoz az alacsony fps.

    Konzolon én is gondolkoztam, sőt 1 hónapra kölcsön is vettem (x360) mikor egy haverom elutazott, Ghosttal toltam akkor. Nem ment vmi jól a multi, a hónap végére elértem a 1.00 KD-t ugyan, de vissza kellett adnom, mire úgy ahogy belejöttem. De még pár hónap után biztos ment volna jól.

    Vonzó, hogy konzolon nincs annyi cheat, nem kell évente többtízezerért fejleszteni, megveszed a legújabb konzolt, és jó lesz 5-6 évig. Ja meg kb. 50-100-szor annyi játékos. Különbség sincs vasakban, nincs előnye senkinek.Játék lehet drágább rá, de én úgyis csak 1-2 játékkal játszanék. Mostani gépem nem rossz, monitorral együtt szerintem el lehetne adni majdnem egy új konzol áráért. Egy fasza HDTV kellene utána csak.

    Mapszerkesztés: Régen Delta force-szal toltam, ahhoz volt mapkészítő program amit futtathattál a saját szervereden. Na ne tudd meg, jó ha 50 pályából 1 tetszett azok közül amit mások csináltak. Bűn szar mapokat csináltak az emberek.

    [ Szerkesztve ]

  • Maestr0

    tag

    válasz rfjanika #4919 üzenetére

    ASM Royalty egy az egyben Speakeasy, annyi plusz, hogy több lőszerrel indulsz (kb 30-40-nel több).

    Speakeasy 1016rpm Rigor 759rpm. Rigor rapid fire-rel sem lesz a SE szintjén. Integrált ext mags, így felszabadul 1 hely a pick13-ból. Speakeasyre tegyél advanced riflinget, gripet, és 30 méterig ledarál bárkit.

    Rigor pontosabb tiszta sor, de smg-vel úgysem távoli harcokra rendezkedünk be, Assaultok úgyis nyernek nagyrészt ellened.Én kisebb mapokon, pörgős módokban Speakeasyvel toltam, lassabb módokban, nagyobb mapokon Magnitude-del, ami szerintem és a legtöbb ember szerint is a legjobb smg. Ne tévesszen meg, hogy az nem elite vagy professional. A Strider elite, Reckless Prof, mégis hulladékok. Magnitude +2 range és még arra adv rifling jobb, mint sok assault. AK pl. minimum 4 golyó kell öléshez, Magnitude adv riflinggel 17 méterig 3 golyó kell csak, közben utóbbi az smg :P

    Nálam az ASM1-ek sorrendje Magnitude>Speakeasy>Rigor és a többi utána.

    Itt tudod megnézni, hogy egyes fegyverek Legendary variánsai miben tudnak többet, mint ugyanaz az Elite variáns: [link] felül válts át fegyvertípusra (smg,assault stb) és utána keresd meg ami érdeel, és keresd a különbséget a legendary és az elite variáns között, minden fegyvernél lesz vmi kis plusza a legendarynak, vagy + kezdő lőszer, vagy plusz range :)

  • Maestr0

    tag

    Kicsit meguntam bo3-at, visszajöttem pár mapot játszani AW-t :) Exo mozgás>bo3 thrust jet.
    Viszont csak TDM-et találtam, aki még játszik vele írja már meg, hogy van-e akció DOM módban (remélem azért, hogy du/este van 1-2 lobby)?

  • Maestr0

    tag

    válasz Maestr0 #4923 üzenetére

    Van még DOM lobby is napközben, de kivétel nélkül mindegyik 3 bar connection, teleportos-laggos szar. 10-ből 10 lobby játszhatatlan, akció közben másfél másodpercre lefagy... Gondolom a kis játékosállomány miatt összedob tőlem 5000 km-re levőkkel.

    TDM az oké, ott jó a connection is.

  • Maestr0

    tag

    3 napig AW-ztam, de semmi értelme, csak TDM-et lehet normálisan, azt meg nem nagyon szeretem :(
    Pedig tök jó játék, nem tudom, miért nem szerette a nép. Előbb néztem, hogy még a a Ghosttal is többen tolják, mint ezzel...

    BO3-at meguntam, mw3 sok a hacker, bo1-et sem játszák már sokan,aw halott, ghostot utáltam :D
    Most azon gondolkodom, hogy talán megérne 4k-t a bo2, arról sok jót hallottam, viszont azt még ki sem próbáltam, az tök új lenne nekem.

Új hozzászólás Aktív témák