Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz barack1997 #4097 üzenetére

    Én is szinte only HC,csak a klándolgok miatt megyek simára...
    És jobb is,mert kisebb a fegyók közötti külömbség,a normálon használhatatlan holmikkal is lehet tolni.
    Persze szokni kell az 1golyó öl technikát,és másképp kell navigálni a mapon,mert ott belőnek,ha meglátnak :DD
    De összességében jobb,hogy könnyen öl-hal az ember és nincs health regen,valahogy valósághűbb az egész,nem leguggolok 5 másodpercre és meggyógyutam+nem baromkodik az ember az exoval,ugrál,csak ha kell,mert aki ugrabugrál,leszedik a francba :DDD

    Na jó,hátránya is van,mert a csapatsebzés nem reflected,és nincs szebb 10 kill után pont egy csapattárstól megnyúvadni,bukva a streaket.
    Talán kiegyensúlyozottabb mód ez,mindenki lőhető,de olyan igazi nagyot sem lehet lőni a regen hiánya és a csapatsebzés miatt.Viszont kicsit benne van a minden marha minden sz@rral tud ölni párat effektus is.
    Simában én pl.nagyon dominálva érzem a lézereket.Itt még szopó is sokszor,mert másból is öl 1-2 golyó max,és a lézer azért jól látszik,merről jön...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák