Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Miért jó az, ha egy menő szerveren nincs PB? Ebből valami előny származik valakinek? Vagy bonyolult a PB-t beállítani?

    Végre találtam egy jó, normál modos szervert ( CGYK ), mert a HC idióta sebzéseit már k.vára untam, faja minden, még az SD-t is kezdem megszeretni (bár sabotage sokkal jobb), de erre feljön este egy Unknown Solider, wh + aim + norecoil, aztán feljön egy játékos "fasz" névvel, ő meg kvázi büszke volt rá, hogy nála csak wh + norecoil van, de nem aimozik.
    A dologban az a szégyen, hogy US így sem tudott játszani, egyszerűen láma volt. A "fasz" nevű legalább kommunikált csalás közben, állítása szerint ez arra jó, hogy levezesse a feszültséget. (Akkor már inkább fogja marokra, vagy keressen egy csajt.)

    Mondjuk azért a normál modnak is vannak érdekes dolgai, pl. mp5-tel 4 golyóval mellbe lőttem valakit, de meg nem halna...

    Möhe: nincs a CsB -nek honlapja, codhoz sem értenek, szerinted honnan lenne honlapjuk? ;]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák