Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    Utolsó tiszteletköröket futom, holnaptól az MWII-é már a főszerep még ha "csak" a kampány is lesz elérhető. 28.-ig meg már amúgy sem multiznék, kell egy pici szünet. Mikor megjelent álmomban sem gondoltam, hogy millióknak, köztük nekem is három évig ez lesz az aktuál cod, hát nem hiába. Most, hogy ez lett tényleg mocsok jó vagy az utána érkezők piszok silányak ezt mindenki döntse el maga de az elvitathatatlan tőle, hogy a legsikeresebb epizód volt a franchise történetében minden szempontból. Közel 3000 játszott órával azt hiszem most már tényleg ideje búcsút venni tőle, számtalan szép emlék és olyan pillanat köthető hozzá ami megmarad az OG Season 1-6 Warzone-al egyetemben. Tényleg ezek a játékok voltak azok amikor is a világ felfordult, nem tudtál az utcára sem kimenni a karantén miatt jóformán és csak a csatatereken volt módod találkozni a barátaiddal, talán ezért is érzem magamhoz közelinek mert nem csak egy játék volt a sok közül hanem egy komplett közösségi platform számomra. Az utóbbi pár hónapban talán már annyira nem is élveztem, többnyire azért a hardcore rajongók maradtak csak és nagyon sweaty volt már minden lobby, a szándékos downgrade-eket pedig nem is említve, hogy teljesen szét csesz*ék egy csomó ponton a játékot, hogy tereljenek az újabbakra át. Részemről köszönöm a MW-nek a sok száz-ezer órányi szórakozást, emlékét őrizzük, viszlát! :R

Új hozzászólás Aktív témák