Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    Tudtam én, hogy ismerős ez a Sykov mordály valahonnan, de az alap formában nem ugrott be. De így a sorozatlövő barrelel már megvan a kicsike, ő egy APSZ-9, aka Sztecskin szeretne lenni - majdnem pontosan rajzolták meg. Vicces "kis" szerkezet (nem is olyan kicsi), a fa tokja egyben tusként is használható volt, ami sorozatlövésnél nem volt hátrány. Volt alkalmam kézbe fogni és lőni vele, igaz, csak egy "kiherélt", sorozatlövésre már alkalmatlanra alakított példánnyal.
    A hasonlóság szembeötlő, ha nem is 1:1
    (mondjuk a keleti blokkban tudtommal nem is volt anno más sorozatlövő pisztoly, így csak ez lehetett a minta):
    Sykov with Sorokin 140mm auto Barrel:

    APSZ-9, Sztecskin:

    Egyébként kipróbáltam a játékban sorozatlövő, akimbo verzióban, nos, tisztes fegyver, közel hozza a G18 akimbo feelinget, de messze nem mindenható, nem mondható, hogy minden párbajt ő nyer, az sem, hogy mindennél is gyorsabb ADS -ben - szűk pályákon, épületekben előny a nagy tűzgyorsaság, de távolabbra már olyannyira pontatlan, hogy egy SMG simán felveszi vele a versenyt. A sebzés mértékét sem érzem elégnek (mint ahogy a Glock 18 a valóságban is jóval erősebb a 9x19 lőszernek köszönhetően a 9x18 Makarov -hoz képest - ezt úgy tűnik, ügyesen leprogramozták). Röviden, multiban nem ez (Sykov akimbo) lesz az ultimate fegyver. Ettől függetlenül a WZ -ban mocsok kellemetlen lehet, ha szűk helyen kerül szembe vele valaki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák