Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    senior tag

    válasz pehaa #24539 üzenetére

    Kicsit másik véglet vagy szerintem, de mégis valamilyen szinten egyetértek. Alapból az M4, Grau, Kilo...stb. és társai ellen nekem sem volt bajom. Dobálják az OP kifejezést mindenre az emberek, de a fegyverek nagy része ellen lehetett bármit is csinálni. Nem baj az ha mindig van néhány fegyver ami jobb az átlagnál. Az SPR volt az első olyan fegyver amire én is azt mondtam, hogy nagyon túl lett tolva. Nem kellett az emberek fölé/elé lőni több száz méterre sem, halt mindenki egyből. Jelenleg pedig egyértelműen a Diamatti és a DMR elcseszi a játékot. Lehet itt jönni, a meg kell szokni, alkalmazkodni kell...stb. dumákkal de erre a két fegyverre ez nem igaz. Persze megoldás, hogy mindenki azzal megy, de ha ez az egyetlen ellenszer, akkor az milyen játék hogy 40 millió ember ugyan azzal a loadout-tal megy, mert semmi másnak nincs értelme? Pisztoly ~15 méteren belül azonnali halál, egy kattintással. A DMR meg 2-3 golyó bárhonnan, és fél másodperc alatt kidarálod belőle.
    Szóval igenis ráfért a nerf, és remélem értelmesre is sikerül.

    A többi Cold War fegyver ellen nem tudom miért megy a rinya, mert egyáltalán nincsenek túltolva. Szerintem teljesen korrektül illesztették be a korábbi fegyverarzenálba. Vannak jobbak, és gyengébbek is, de ugyan ez igaz volt MW fegyverekre is korábban, és szerintem a két említett fegyvert leszámítva teljesen jó balanszban vannak a két széria fegyverei.

Új hozzászólás Aktív témák