Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz malystryx #22748 üzenetére

    Nekem az XP is kevésnek tűnik...pedig ellőttem a dupla xp-imet is,annyira rossz köröket sem megyek,igaz bevállalom a pontfoglalást,az idegesítő ellenfeleket,közepes ölésszám,és nem sokra jutottam most,tuti valamit mókoltak.Viszont a BP nekem jól megy,nagyjából egyszerre lesz meg a 155 a 100BP-vel,simán indultam,nem +20-szal,viszont DOM,HQ megy,ott lehet sokat segíteni,UAV-t kilőni,lőszeres láda(amit még mindig lőnek ki birkák a ponton,aztán jön a kill :DD),talán mostanság jobban óvatosabb vagyok,és több a defend,mert sokan tolják könnyű fegyóval,szaladgálnak,nincs idegesítőbb,mint a pontok után szaladni állandóan...
    De egyébként érthető lenne a varia,most akarják kihúzni a népből az utolsó kört ezzel a résszel,mert aztán a fizetők úgyis az újra mennek,ha lesz 7,ha nem,én se fogok kínlódni már,de pl.most akciós a tier skip,és nem is véletlen,hogy nincs shipment-shoothouse,vegyél pakkot,hogy legyen maxosabb fegyvered,a Halloween komoly event,komolyabb,mint a Karácsony...látszik,hogy oda is tették magukat most,valahol ez befektetés is.Ez épp olyan,mint ahogy az SBMM beleszól a meccsekbe,partikba is.Biztos nem semmi algoritmus,ami elintézi,hogy a fél meccset simán hozó fix 2 pontos csapattal,hirtelen elfelejtsünk célozni úgy ánblokk,és a végére épphogy be tudjuk rántani a kört úgy,hogy senki nem lép ki,de a végén már az ellenség chopper gunnere meg wheelsonja között cikkcakkozva épp pár ponttal nyerünk.És SOK ilyen köröm van.Mikor hirtelen elkezd a felpimpelt AK csak hitmarkerezni a kör közepétől. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák