Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz Tomassy00 #20464 üzenetére

    Ezek a legjátszhatóbb pályák, nem véletlen, hogy külön módként mindig feltűnnek (Sajnos a Rust nem, pedig épp oly ikonikus pálya az is) Óriási közönség kedvenc lenne még a Terminal, de eddig valamiért ez nem került be a játékba :F
    (#20469) GhostPetya: A legszebb, hogy újra van Shoothouse és Shipment (minek ezeket időről időre kivenni?) - folytatódhat a maroklőfegyverek húzása (is).
    Btw húzás - A launchereknél nem teljesen világosak a küldetések. Ölök velük (spec most épp csak a PILA -val) szép számban, de a skin progress alig halad. Nem nagyon látom az esélyét, hogy ezeket goldra (platina?) húzzam :F
    (#20470) Dragon3000: Valamit biztosan javítottak az európai szervereken, én dél körül kezdtem leszedni, de az elmúlt alkalmakhoz hasonlóan 60+ MB/s sebességgel szedte le pár perc alatt a frissítést - a shaderek újraépítése majd tovább tart, mint a letöltés. Jó az irány :K
    (#20487) oriic: Wow, ez jó hír, kicsit később engedik el az epizód kezét, ez dícséretes!

    Rég vettem már skint, most ez az új Velikan (Shadow company) arc nagyon bejött, brutál jól néz ki - mondhatni passzol a COD nickemhez :D

    (#20544) oriic: Ilyen összeállításnál mik azok a Perk beállítások, amivel a leggyorsabban lehet mozogni? Tudom, volt már leírva a topicban, de - kövezzetek meg - húzós nap után vagyok, nincs lelkierőm hosszasan keresgélni :B :R

Új hozzászólás Aktív témák