Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    Na, megvettem az új tápot (Bios-t átnéztem stb), minden újra visszakötve, és továbbra is leáll a játék. A memóriák tuti jók, mert pár hónaposak és azelőtt is kivágott a játék. A videokari biztos jó, mert ennél komolyabb terhelésű játékot is elbír. A proci hőmérséklete terhelés alatt se megy az engedett értékek fölé.
    Mivel a vinyót lehúztam múltkor, tehát az is működik. Az ssd-k jók, mert azok nem így vágnának le, hanem az egész gép kifagyna. Az egér és a billentyűzet is viszonylag új.

    Most már csak az alaplap az egyetlen tényező, ami szóba jöhet, mert grátiszba kaptam annak idején, és nem működött rajta a lancsatlakozó, majd később a hangkártya csati is tönkrement - mindkettő esetében külső megoldást tudtam használni. Szóval valószínűleg az alaplapom "döglődik". Azért tettem idézőjelbe, mert ezek ellenére, továbbra is ez az egy olyan játék, ami ilyen jellegű hibákat generál, pedig én aztán fogyasztok mindenféle cuccot, elég nagy a merítés játékokból, amikkel már teszteltem a gépet.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák