Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz repro2 #757 üzenetére

    Én megtartom az eredetit is, ki tudja, mire lesz még jó? Az ODT cirka 200–256 kB. Tehát 1 Gigán elfér majdnem négyezer ilyen fájl. Az RTF és a DOC/DOCX érdekes módon több helyet foglal, de azok is 1 Mega körüliek.

    Van két 17 Gigás GoogleDrive-om, egy 15 Gigás OneDrive-om, egy 25 Gigás Box.com fiókom, a Copy.com-on 15 Giga, a Shared.com-on meg a tököm tudja mennyi, az is van minimum 5. Úgy durván 95–100 Giga, amibe aztán a szöveges fájlokat duplikálva is feltölthetem, ha nagyon paranoid vagyok, így legalább egyik helyen biztosan meglesz.

    És ez a tárhely ingyenes. Nem győzik egymást a szolgáltatók túllicitálni, hogy az ő felhőjüket válaszd.

    Az utóbbi években kifogtam egy rossz széria vincsesztert, és ha nem lettek volna a fontos cuccaim a felhőben, nagyon nagy bajba kerültem volna. Így vinyó gariba' cserélve többször is, a fájlok meg ott csücsülnek biztonságban. A Google nem veszíti el olyan könnyen őket, mint én itthon.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák