Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    uff!

    lenne egy kis problémám, amihez úgy gondoltam, hogy írok egy pár soros programot, de 3-4éve programoztam utoljára és totál kiesett minden :B úgy pislogok a különböző kódrészletekre, hogy az valami hihetetlen...

    a probléma, amit meg kellene oldani: van egy többszáz soros nyers szövegfájl, aminek egy részéből könnyen kezelhető formátumút kellene varázsolni... konkrétan: kellene az első 5 karakter minden sorból (szám) és a 38-47-ig terjedő szintén szám, amiben ezreseket jelölő pontok vannak... pontosan: a 41. karakter és a 44. ilyen ezrest jelölő pont... ezeket a számokat kellene kiírni egy fájlba "szám1";;"szám2" formában...

    valami rémlik, hogy hogy kellene elindulni, de gyorsan beletört a bicskám... :( sokat felejtettem... amikor benne voltam, ez szerintem 10perces munka lett volna, de most szerintem fél napig ülnék rajta :)

    valaki tudna esetleg kis segítséget nyújtani?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák