Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz notafa3 #2631 üzenetére

    Nem, én úgy tudom hogy a Btel azokat az ügyfeleit "adta át" ami nem Btel területen van. Anno így már az Enternet is adott át pont a Btel-nek, most a Btel a Vidanetnek. Bár vicces, hogy Magyarországon ezt csak így megcsinálhatják de ha a szolgáltatás minőségében és árában nem lesz változás nekem aztán mind1.

    Btel 3500Ft-os vissza nem utalása, már 240ezer forintjukban van, elsőre a fogyasztóvédelem 40 ezerre bírságolta őket, amire valami olyannal védekeztek, hogy ehhez a fogyasztóvédelemnek semmi köze ez rájuk meg az ügyfélre tartozik, erre még kaptak 200 bírságot lényegében a nem megfelelő panaszkezelésért.

    Remélem megérte nekik, jó fél év alatt visszautalták a 3500 forintos túlfizetésemet...
    Persze csak azután hogy rájuk írtam, hogy most így a bünti után meg hogy a Vidanethez átraknak nem örülnék ha nem rendeznék le az ügyemet villámgyorsan.
    A vicc, hogy sokan nem foglalkoznak ezzel ez látszik abból, hogy magyar ember inkább elfogadja, hogy ha ő tartozik a szolgáltatónak vagy esetleg késik a fizetéssel akkor kikapcsolják a szolgáltatást, meg késedelmi kamatot fizet, de ha a szolgáltató nem adja vissza a pénzét az teljesen rendben van, mert a "szolgáltatók ezt nem szeretik". Mert majd levonják a következő befizetésből.

    Remélem ezek után már elgondolkodnak.De én szerintem többet soha nem leszek Bteles...

Új hozzászólás Aktív témák