Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz DeFranco #14742 üzenetére

    nope. a szellőzésre figyelek, az az alap. nem rohad benne a lábam, nem megyek bele részletesen, de a világon semmi szaga nem lesz a nap végére. true that. plusz pamut zoknival hordom. abból spec műszálasat nem veszek fel. bőr cipőt nekem egyszerűen nincsen hova hordanom, ezért nem is keresem őket. amúgy a hazai cipőkínálat mind ázsiából jön a pro márkáktól eltekintve imo...

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • sutszi

    veterán

    válasz DeFranco #14742 üzenetére

    Az utóbbi években nehezen találtam meg a jó cipőt...árérzékeny vagyok na. Persze nem elvakultan...Ennek eredménye volt kb 6-8 havonta egy fossá járt cipő... A kínai legutóbb nagyon betette a kaput. Bunkók is voltak és iszonyat hulladék cucc volt... A másik a Deichmann 5-8 ezres kínálata. Na ez az amiből én már rutinosan valamilyen puha(szilikon) talpbetéttel mentem neki egyből. Mivel ez a papír téma elég általános ezeknél...sajnos. Egyszer kimosod és kb kész....ami rosszabb egyszer rongyá ázni benne...
    De ami még rosszabb, hogy a rácsos merevítés ha torzul mert a papír már foszlik és nem egyenletes a terhelés akkor az felér egy fakírsággal.

    Aztán tavaly csoda történt a Deichmann-ba. Van ez a Gallus cipő Na ez egy álom. Nem poén, már több mint 1000Km-t mentem vele az elmúlt 1 évben... Tömött a talpa és nem papír! Mostanra érett meg a csere..abszolút ajánlott szerintem.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák