Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz bitpork #68928 üzenetére

    Lehet, hogy meg tudná oldani, pl odaadja tanult kicsi fiának a telót, aki angolul beszél. Hívd fel, beszélj konzekvensen angolul, ha trollkodik, illedelmesen mond neki, hogy kerítesz egy csehül beszélő embert és majd még keresed.

    Saint_: Én is kaptam pofont ötödikben a magyar tanártól, attól, akitől apám is kapott anno. Másnap apám bement beszélgetni kicsit a tanárral, mert bár egyenes háttal ültem, de a lábam keresztben volt a szék alá húzva és ezért apám szerint mégsem járna pofon...
    Aláírom, hogy rosszabbak, de egy pedagógus azért tanul több évnyi anyagot, hogy más eszköze is legyen a nevelésre, fegyelmezésre.
    Amúgy ez nem új keletű dolog, gimiben a kémiatanárom volt öcsém osztályfőnöke, és a tanár év közben zavarták el egy kiprovokált saller miatt úgy, hogy már korengedménnyel nyugdíjba mehetett volna... Nem a saller volt a baj, hanem orvosok, jogászok, képviselők, TV-szereplők nagyfejű gyerekei jártak oda és a szülők nyomást gyakoroltak az igazgatóságra.
    Párom anyja pedagógus az ország egyik legjobbnak titulált iskolájában a húzó tagozat szaktanára. Az én sulimból a hasonló kaliberű tanárok elhúztak, van, aki külföldön van, van, aki a bankszektorban, van, aki hajnövesztő kapszulát árul. Mindet nagyra becsülök emberileg és szakmailag, mindnek elege lett a tanárságból és messze nem a diákok, hanem a tanároknak nyújtott háttér miatt. A mai pedagógus pályát úgy kell elképzelni, mintha a számtekbótosok mindegyik Wolfman mindennapjait kellene élje... :U

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák