Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz mike1334 #121712 üzenetére

    Új Törvénykönyv, nem a régi Első Törvénykönyv.
    Amúgy majdnem minden megvan: Első törvénykönyv kemény fedeles (saláta sajnos), puha fedeles, PPL 1-2, Besti, HGB, Második Törvénykönyv, Új Tekercsek, D20 Alapkönyv, Új Törvénykönyv, Ynevi kóborlások modulgyűjtemény, Toron, Észak-Ynev, meg kb 60 regény.
    Az Új Törvénykönyvhöz veszek majd egy új Bestit és legfeljebb 1-2 nagyalakú könyvem hiányzik csak. Regényből szerintem egy sem, de a novellás kötetek nem érdekeltek, Rúna magazin még kérdés, de pdf-ben megvan.
    Elég impozáns gyűjtemény, de 200 k-ért már rendelném is a Remarkable-t, és tolnám fel a pdf-eket, ebook-okat.
    Végre találtam egy csapatot, akikkel jól lehet játszani, ráadásul a KM csak 400 méterre lakik. :D Holnap is toljuk, Arel pappal vagyok.

    Az Első Törvénykönyv szerint játszottam nagyon sokat, pár év Új Tekercsek, de KAP rendszer nélkül, meg most az Új Törvénykönyv, bár már bő 10 éve megvan az is. A d20 rendszert csak kipróbáltam, de nem tetszik, nem elég árnyalt.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák