Új hozzászólás Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz finest #712 üzenetére

    Beteszteltük. Szigorúan szvsz :) - nálam nem veri a magasabb kategóriás magyar borokat úgy általában, a saját árkategóriájában viszont nagyon jól megállja a helyét. Kellemes savai vannak, könnyen csúszik, olyan jól iható kellemes bor, amiből egy pohárka a hétköznapokra pont jó kisérője lehet egy kellemes vacsorának. Önmagában nem nyújtott nagy élményt, semmi váratlan.
    A francia 3-4 eurós borokat juttatja eszembe, amiből rengeteget beteszteltünk a kollégákkal kiváncsiság kedvéért, amikor kint dolgoztam, és meglepően jókat, hasonlókat találtunk a néhány felejthető mellett.

    Azóta megfordultam Agárdon, és találtunk egy jó kis borozót, az általam nem ismert Csóbor pincészet borozóját. Nagyon jó ár / érték arányú kimért és palackos borokat kóstoltunk, Rajnai rizling, Olaszrizling, Zengő, Zöldveltelini - mind mind nagyon rendben voltak, -chardonnay nekem felejthető-, ez mind 400 FT / literért, ami elég nevetséges ár érte. A rajnai rizling kiemelkedően jó volt szerintem, és nem az ára miatt mondom.
    Voltak vörösek is (cs-t és merlot kóstoltam), rendben voltak azok is, hasonlóan jó áron. Elhoztunk jópár liter bort. Én csak ajánlani tudom őket, érdemes lemenni kóstolgatni, nagyon kellemes, barátságos a kiszolgálás.

    Thank you to god for making me an atheist

Új hozzászólás Aktív témák