Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz ittakary #59039 üzenetére

    Ha már előjött jó pár hiba, már akkor inkább eladni kisebb bukóval. Így belérakott 3M aztán annyiért adta el amennyiért vette és használta 1 évig.
    Én is választás előtt vagyok
    1. Valahogy a műszakin áttolni, utána 1-2 dolgot felújítok max 2000€ tétel, de 2 évig tudok vele járni
    2. Ha viszont nem, akkor ezt elviszik és veszek másikat, amivel nincs gond. Igaz picivel több lesz, de biztosabb!

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

  • Anaren91

    senior tag

    válasz ittakary #59039 üzenetére

    Nagyon egyszerű az eset. Én amikor vettem a 35d-met, akkor csak olyat néztem meg, amiről voltak számlák a javításról. Lehetett akármilyen baba, ha nem volt róla papír alapú szervíztörténet, hagytam a francba. Amikor megtaláltam azt, amit végül megvettem, felhívtam ismerősöm aki ugyan abba a szervízbe hordja a kocsiját, ahova az előző tulaj hordta, ő meg beszélt az egyik ottani szerelővel, akivel már összehaverkodott, és lekérdezett mindent, hogy tényleg meg is történt-e. Ismerték az előző tulajt, pár misit eltapsolt náluk, mondták, hogy nyugodtan vegyem meg, nem is értik miért adja el, nem rég lett nagygenerál csinálva a motoron, meg mindíg minden rendesen időben meg lett csinálva, gyári alkatrészekkel.
    Én már csak szinten tartom, minden lényeges dolog meg lett rajta csinálva. Drágább volt, mint a 1.5 millás lefosott darabok, de legalább nem engem evett az ideg, hogy mikor mi fog beszarni rajta, meg 2 hetente szervízbe hordani.
    Arról nem is beszélve, hogy tudom mindenről pontosan, hogy mikor volt utoljára cserélve, és időben tudom cserélni az esetleges dolgokat, amik nagyobb galibát tudnak okozni, ha menet közben szarnak be.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák