Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Highend55 #16050 üzenetére

    Hát, 400Ft -os benzin mellett egy 2000km-es túrát kellemesebb 4-5 emberre elosztva finanszírozni, mint egyedül, vagy ketten. :U Azt a pénzt inkább elköltjük egyéb dolgokra, pl. hajót bérlünk az Adrián, és egész héten ökörködünk, vagy elmegyünk bungee jumping -olni, vagy extrém evezni. :)
    Az autóban azért van hátul ülés, hogy ott utazzanak. Coupe -ban persze ez elképzelhetetlen, és soha nem lennék olyan szívtelen senkivel sem, hogy oda becsomagolom. Az 540i pedig nem sportautó, hanem luxus limuzin. Az M5 meg luxus sportlimuzin, nem véletlenül készül belőle kombi. RS6-ból meg majdnem csak kombi készült, nem véletlenül. Nekem kisebb autó egyszerűen kényelmetlen lenne. Főleg, hogy sokat ültem anno 7-es Bangle -ben, ami még nagyobb. Na, az volt a király úgy igazán, csak ott már a méret erősen a teljesítmény rovására megy. Nem szeretem a kicsi matchboxokat. :N
    3 ajtós nem kellene, hiába tetszik, és mutatósabb is. E90 annyiból jó, hogy sokat nőtt az E46-hoz képest, ott már van elég hely.

    Az M3 meg nem arra való, nem családi autó. A coupe sem családi autó. Pályázni menni, pl. a Nordschleife -re, arra való. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák