Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Tálydi #13313 üzenetére

    Ákos van odaérte mert a cégüknél van 2 kivételes példány. ;)
    ja amugy a ford csunyán megelőzte a stati szerint az opelt.ez nem várt dolog szintén.

    100x.ornak is 1 a vége...4millát érdtelmes ember swiftért nem ad.mert annyiért már joval minőségibb, nívósabb, erősebb, jobban felszereltebb autot lehet venni.pont.ennyi.ez a lényege amit akartam érzékeltetni.2millát megér egy swift de 3-4et már nem annyiért jobbat lehet kapni.mégha hazsnált is és a szervízelés az meg lutri.jo épp swiftnél enm mert ott hibátlanok az ujjak de sok más márkánál ez nem így van.
    Azért nem kell az e46ot lehuzni 10+ éves széria.tuti olcsobban bontóból vagy untángyártottból is lehet szervízelni.

    bmw001>ha ugy adja a sors ennek pontot teszünk a végére ;) .e36 18is vagy 20i.vel bármikro szívesen odaállók annak a 2.0 mondeonak. ;) ....de akár az a 85ös e30 18is is kenterbe veri szerintem.
    Már sokszor elgondolkoztam e30 downgrade.n... :U .könnyebb pöpecül fenntartani.csak ugye a szervo azért hiányzik.amelyikbe van utolag beépített.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • DreaD88

    tag

    válasz Tálydi #13313 üzenetére

    Én is úgy tudtam h 1445kg, de 1460 van a forgalmiban (kicsit elengedte magát :D)

    (#13314) dragonfx : eleve ki az aki manapság kihoz a szalonból egy vadomat új autót?
    Még be se melegszik a motor máris 10%-al kevesebbet ér.

    (#13315) k. : szerintem könnyen sírógörcsöt kapna az, aki elhoz 4misiért egy új suzut és valaki megmutatna neki egy pár éves, bármilyen bmw-t ebben az árfekvésben :K

    Ja még valami (amíg ezt tudom szerkeszteni)!

    Nem tudja valaki, hogy a fránya váltózárat, hogy lehet kiműteni (hol van odafogatva, honnan férni hozzá)? Bár van egy sejtésem, hogy itt senkinek sincs, hasonló gányolás a kocsijában :B (mondjuk az előző tulaj utcán állt vele, szal valamilyen szinten érthető)
    Mielőtt eljöttem otthonról nem volt időm jobban megnézni, de nagyon idegesítő. Rükvercbe alig tudtam beerőszakolni (ráadásul a szép gyári váltógomb is megsínylette (olyan mintha valami paraszt a bicskájával kivágott volna belőle egy jókora darabot -.-).
    Magát a zárat nem tartott semmiből leszedni, így már elfér a váltó, viszont még mindig ott éktelenkedik a váltózárat tartó izébizé :P

    [ Szerkesztve ]

    "INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

Új hozzászólás Aktív témák