Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Zewa #13308 üzenetére

    kutyát nem érdekel a kora.az ára érdekes.aki a kor alapján vesz autot az megérdemli a következményeket.
    ráteszem az életem egy 3-4millás 3-5 éves bmw.be 2x annyi extra van mint egy sablon szürke népautoba tekintsünk el a suzuki swift.től de tény itt onkrétan a suzuki nagy esésére hoztam fel mint legnagyobb okot.náluk az a huzomodell.
    [link]
    tessék.bármikor bárkinek szivesne ajánlanám.ha 3.5ért akar autot venni.tedd szívedre a kezed egy uj swift vagy ez??..nekem inkább ez.jo én e46 elfogult vagyok.meg bmw.tudom most ez fog jönni.de mégis ennek emnyivel jobb, szebb a megjelenése, nívója.jo lehet a fogyi +2 liter.de ha nem évi 30-40e.t mész vele akkor nem hiszem ezt megérzed.hisz ha van 3.5ed autora akkor ez a +2lityo nem szabad hogy földhöz üssön.
    Nem is tudtam 2006ban még volt e46 :Y
    csutka ugyanbilyen van itt egy srácnak a lakotelepen, szinte detto így néz ki.totál azonos.
    van itt e90 is

    jo lehet a bimmer többe kerül.de ha 3 milliot nézünk akkor is találni fain bimmert.a legjobb példa a nemrég belinkelt 85!!!..318is.szív nélkül bármikor elfogadnám eljárnék vele.és kihuznnám magam ebből szállók ki és nem egy ormotlan mai népautoból..és nem ekvés uj csodának kikiálltott játékautot legyalázna ám. :K ...tény tul van árazva.

    milyen tuningverzsőn??dízel tuningverzsőn?
    talán oka van annak az e60ból annyi van....... :K :K ...nem részletezem.fain.odaütős.nagyon eltalált.

    azért 15-20éves technikát ne mérjünk egy fele annyi időshöz.bár.....nem bizti a mondeo otthagyná az e34 520i.t....persze fényes.nincs olyna hogy 150 ló nem elég egy kocsiba.max egyesek egojának jobba ttesz.de sokak szerint semmivel nem jobb kategória mint egy 318tds vagy 316i...velük ne foglalkozz. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák