Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    Üdv!

    1 számot hoznék ide, mert nagyon elegem van a telenyomor szívatásaiból.
    Milyen lehetőségeim vannak? Nem szeretnék egy szabadnapot kivenni azért, hogy a lakcímemen várjam a SIM-et.

    1x már próbáltam számhordozást indítani, akkor kaptam egy emailt, hogy a futár várhatóan "holnap után" fogja kiszállítani a SIM-et. Csak ezért ki is vettem egy szabad napot. Aztán nem történt semmi. A "holnap után"t követő napon hívott a futár: itt vagyok. Mondtam neki, jó vedd elő az időgéped....Felhívtam az ügyfélszolgálatot és visszamondtam a számhordozást.

    Nem értem miért nem működik a "ráhordozás"...a vodafonenál működik (és annak idején a tescomobilenál is működött), vagy a postai levélben megküldött, kóddal történő lakcím ellenőrzés.

    Meghatalmazás nem játszik, mert egyedül lakom, és ha jól tudom csak azonos lakcímmel rendelkezőt lehet felruházni az átvétel lehetőségével (szomszédot nem).
    Munkahelyre szintén nem lehet kérni a SIM-et...
    Az Aradi utcába hiába megyek, ott nem adják át a SIM-et, úgyis a lakcímre hozzák...

    Van valamilyen normális megoldás azoknak, akik nem tudják lakcímükön átvenni a SIM-et?

    Bármilyen okos tanácsot szívesen fogadok.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák