Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pixike

    csendes tag

    Hali!

    Blaupunkt Travelpilot 100-ra felment az IGO!

    Így kell megcsinálni:
    A készüléken a Windowsba úgy tudunk belépni, hogy bekapcsoláskor nyomjuk a bekapcsoló és a hangerő plusz gombokat egyszerre míg be nem jön a system menü, majd kiválasztjuk a SHELL gombot és már ott is a Windows.
    Itt ha rámegyünk az asztalon lévő My Device ikonra, és ezen belül van a ResidentFlash , és azon van a rendszer és a navi program egy része is!
    Ezen belül van a MARINE mappa és ebben egy BIN mappa amiben található néhány fájl. Legelőször mentsük el a MARINE mappát vagy a kártyára vagy a belső memóriára! Majd a BIN mappába kell bemásolni az IGOt CONTENT mappa nélkül. Előtte a többi MARINE és BIN mappában lévő fájlt törölhetjük hely szűke miatt! A másolást és mentést csak a készüléken lévő Windows-ban tudjuk végrehajtani mivel a normál Windows nem látja a belső kis memóriát csak az 1 gigát!
    Én a másolást úgy csináltam, hogy a kártyára az IGO-t már a BIN mappába tettem, így könnyebb másolni a Windowsban. Az "IGO.exe" fájlt át kell nevezni "main_sys_exe.exe"-re még a másolás előtt! Ha ez megvan akkor a CONTENT mappát felmásolhatjuk az 1gigás belső memóriába, sajnos nem fér fel az összes térkép, de akkor még ott a lehetőség arra hogy a CONTENT mappát egy memóriakártyára másoljuk!
    Az IGO mellett van a SYS.txt amibe ezeket a sorokat kell bemásolni:
    Ha a belső 1 gigán van a CONTENT:
    [folders]
    content="Datastorage/content"

    Ha pedig memóriakártyán van a CONTENT:
    [folders]
    content="Sdmmc disc/content"

    Ha ez mind megvan, akkor működnie kell a gyári menüből történő indítással!
    Ja és ugye a SAVE mappát töröljük az IGO-ból!

    Akinek kérdése van, írjon!

    üdv
    PIXI

Új hozzászólás Aktív témák