Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Boond #7299 üzenetére

    Elelmiszer akciok ugyanolyan elven mukodnek, mint a szorakosztato elektronikai cikkeknel.

    A gyarto/forgalmazo usszeul a bolttal, megbeszelik, hogy adnak 1000uveg 380g-os spagetti szoszt 340ft helyett 240ft-ert, igy a bolt leakciozza 499ft-rol 349ft-ra (ugye ilyenkor a bolt is probal kisebb arressel dolgozni, a nagyobb kedvezmeny elerese erdekeben), de lehet a 7 napos akcios keszlet elfogy 3 ora alatt, viszont tobbet mar a gyarto/forgalmazo nem fog adni 240ft-ert, ok meg nem nyelik be a kisebb profitot, ezert van sokszor, hogy akcio lejarta utan mar ott virit a termek a polcon, ami 6 napig nem volt kaphato.

    A boltok azt gondoljak, ha odairjak, hogy mar az akcio kezdetenel elfogyhat a keszlet, az mentesiti oket, de nem igy van, GVH vizsgalhatja, hogy a varhato igenyeknek megfelelo keszlettel keszultek-e az akciora, es nem-e csak vasarlo csalogato volt.
    Par eve volt valami komolyabb buntetes, 700ft/kg-os trappista sajt nagyon hamar elfogyott, es sokan panasszal eltek, ha jol remlik 50millios buntetest kapott a bolthalozat.

    Persze ez csak elmelet, mert "rejtely", hogy usszhatta meg tavaly (is) a GVH buntetest az Edigital sok ezer ember atveresevel, akik az oldalra se tudtak bejutni BF alatt, nem, hogy a nem kamu akcios termekekbol rendelni.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Tin

    veterán

    válasz Boond #7299 üzenetére

    ED-n megvettem volna, volt is még készleten, de mivel volt élő rendelésem, nem akartam paréj lenni, hogy 2 helyről rendelek, és aztán lemondom az egyiket.

    nem, sajnos tényleg kifutott, beszéltem a nagykerrel. már nem kapnak több szállítmányt belőle.

Új hozzászólás Aktív témák