Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz rocket #7302 üzenetére

    Ezt erre írtad:

    "Ed-n a "kifutott" amúgy is elég tág értelmezés, meg a forgalom vége. Ahogy én megfigyeltem... Az is elég megtévesztő. Mert x nappal később meg újra van készleten akkor hogy is van ez? :D"

    Mert itt semmiféle akcióra nem gondoltam. Nagyon egyszerű a történet, megfigyeléseim alapján ők arra írják ki a "nem forgalmazzuk" dolgot, de simán eltudom képzelni, hogy a kifutottat is. Ami egész egyszerűen nincs raktáron, azaz elfogyott épp jelenleg.

    És nem akció keretein belül, hanem teljesen normális áron történő vásárlás közben. Láttam már így nem egy cuccost. Mikor meg lesz belőle újra készlet, egyszerűen újra elérhető.

    Figyeld csak meg, hogy nem egy elfogyott/ forgalmazás végénél, ha jelenleg még ez is a szöveg simán elérhető lesz x idő múlva, ha lesz újra készleten.

    Tehát megtévesztő a "forgalmazás vége" felirat, mert gyakorlatilag még forgalmazzák, csak épp, nincs raktáron.
    És míg be nem érkezik/nem rendelnek belőle addig "nem forgalmazzuk" felirat fogad 1 hét múlva meg újra elérhető lesz... Ha megnézed a komenteket nem egy is szóvá teszi ezt a jelenséget.

    Amiről te írsz az teljesen más. Én normál árról írok normál esetről/működésről, nem pedig egy limitált akcióról.

    "Edigital sok ezer ember atveresevel, akik az oldalra se tudtak bejutni BF alatt, nem, hogy a nem kamu akcios termekekbol rendelni."

    időszakosan de elérhető votl az oldal, igaz roppant korlátozott módon, weben rendelni spec én sem tudtam bf alatt, így telefonon adtam le a rendelést. Jogilag még lehet védhető is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák