Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Tin #7084 üzenetére

    Én direkt megnéztem egy konkrét terméket pl Ed esetében, és messze elmaradt a tavalyitól az "akció". Pedig nem valami nagy dologra kell gondolni...

    Így többnyire csak 1-2 apróság lett véve, ami valószínüleg előbb-utóbb úgyis szóba került volna...
    De szó sincs, olyan hú de nagy akciókról, még a tavalyi szintet sem hozta, pedig az lenne az alap/a mérce, szerintem sok embernél. Így az alá menni idén, kissé buta jellegű.

    Ettől persze ha úgy van még én is fogok tőlük venni.

    Kiszállítás: A Royal úgy látom kissé "fapados", mert tényleg semmi jelzés nincs, csak látom a csomagszámot, és hogy holnap hozzák

    DPD meg teljesen profi, értesítenek sms-ben, sőt felajánlják, hogy választhatok más napot is kiszállásra (2 lehetőség), akár. Azon felül még az nap kapni sms-t is ami kb 1 órás időintervallumot behatárol mikor fognak érkezni.

    Érdekes összehasonlítani, de a lényeg, hogy megérkezzen végül is, amúgy lehet a rendelt árú minősége/tartalma is befolyásolja, mert a Royal egy ezer forintos cuccot hoz, míg a DPD meg egy több ezreset.

    Egy rendelésem meg rendelésre státuszú :D Arra is kiváncsi leszek mikor lesz belőle valami, remélem még karácsony előtt ideér. :D

Új hozzászólás Aktív témák