Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Boond #26005 üzenetére

    A kosaras dolgon fölösleges pörögni, mer pro-kontra érvek vannak a lefoglal-nem foglal le oldal mellett is. Másik oldalon ülő pl. bosszankodhatna azon, hogy épp szorulása után nagyon hajtja a ricinus, de még 2 perce talán lenne megvenni a "szájába valót", de egy "parkinsonos" valahol éppen mellé kattintott és emiatt nem tudja berakni még csak a kosarába sem a terméket, amin annyira felbosszantja magát, hogy észre sem veszi, de becsúszott a sportszelet is közben.

    Én pl. azon mérgelődtem, hogy a nagy online áruháznál (spec épp edigi volt) akcióztak ülőgarnitúrát, de egy árva technikai infót sem lehetett olvasni róla (mekkorák a tényleges méretek, van-e ágyneműtartó rész, stb..). A boltnak persze elég, ha ott a kosárba gomb és már mehet is a vásárlás, de engem jobban érdekelt volna, hogy a balos vagy jobbos elrendezést hogyan értik, mert a melléjük rakott képek alapján éppen fordítva, mint a google cache-ből előtúrt normál oldalukon :F GG cache-ből kellett előtúrni, mert a termék normál oldala rejtélyes okból kifolyólag nem volt elérhető. Biztos ami ziher inkább nem vettem meg tőlük...

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák