Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz MK VII #584 üzenetére

    Ha valódi pénzért veszed, de olcsón tudod csak eladni, akkor nem fogod megvenni eladásra. Tehát kereslet lenne, de kínálat nem lesz, vagy csak elvétve.

    Nekem nehéz visszaszokni / belejönni bizonyos dolgokba, pedig ~ 2000 környékétől már MMORPGkel tolom. :B (Hiába no, Knight Online, Lineage, Cabal Online után leszoktam a keleti MMOkról)

    Amúgy UTC 12:00, így 14:00-ig is eltarthat, de nem tudom, hogy mindig kihúzzák-e addig.

    Workerek Veliaban lesznek először.

    Mikro: Köszi, még emésztem, amit mondasz, mindjárt csinálok egy node kalkulációt, arra rá tudnál lesni?

    Más: Elkezdtem egy Strikert, viszont ~ lvl 10 után nem kapok a black spirittől questet, lassan 20-as a karakter, de semmi. Lehet, hogy bebugolt? :F

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • mikromanus

    veterán

    válasz MK VII #584 üzenetére

    A játékban a kereslet-kínálat csak nagyon kis mértékben (vagy sehogy se) működik. Minden amit beraksz a játékbeli marketplace-be az "hatósági áras". Van egy minimum és maximum és ennyi. Szinte semmi szabadság és alig valami pénzkereseti lehetőség. Ha beraksz egy petet, akkor az mondjuk 9-11 euró valós pénzen előtte neked, és max 9-10 millió silvert kapsz eladás után kézhez. Ez meg iszonyat kevés. Mivel óriási a kereslet azonnal rálicitál egy rakat ember. Te is megteheted. Végeredményben ritkán tesznek be petet, mindenkinek ugyanannyi az esélye megnyerni és mivel a kereslet rá óriási így a valós esélyed a licit megnyerésére nagyon alacsony. A licitet se úgy kell érteni, hogy a legmagasabb viszi. Van x idő amíg lehet rá licitálni. Aztán ennyi. Megadod vagy nem. A nem pénzes piacról jövő itemeken túl lehet licitálni és be lehet elővételt is állítani, de az se garantált győzelem. Csak ha többet ígérsz, akkor előbb rollolhatsz. Azt hiszem ennyi az előnyöd csak.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Beretvás

    addikt

    válasz MK VII #584 üzenetére

    Ts en ha gondolod elmesélem a dolgokat délután. Egyszerü a játék mint a szög csak átkell látni ami nem nehéz ha elmondják. ;]

Új hozzászólás Aktív témák