Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz priti #4636 üzenetére

    Mitől az övé a cím, mert ő tárolja?

    Mondjuk. Meg pénzt és időt beleölve nonprofit dolgozik az oldal karbantartásán. Lásd: Minden Pistike akar magának saját torrentoldalt, ami szerinte jobb a többinél, mégis megbukik, mert nem jobb a többinél. ;]

    nincs szükségünk senkire, aki tárolja a torrentet, mi készítjük el, mi osztjuk meg és mi töltjük le egymás között.

    Akkor csinálj torrentet és oszd meg rapidshare-en keresztül. Tracker nem lesz, de DHT-n keresztül tudsz tölteni attól az egy embertől, aki feltöltötte. Nem hülyeségből van a torrentoldal (tracker), szükség van rá.

    Mitől én vagyok az aki rohan regelni az ő oldalára, amikor én vagyok, az én számítógépem a szolgáltatás.

    Mint mondtam, a nem Pistike kategóriás torrentoldalak nem fognak két kézzel kapkodni utánad, vagy bárki más után. Inkább a user az, aki minden eszközzel be akar kerülni a jobb oldalakra.

    Magán az internetkapcsolaton, az adatforgalmon, mert kettőnk közé senki semmilyen alapon nem állhat anélkül, hogy állampolgári szabadságunkban ne korlátozna.

    Tényleg bazzeg, milyen szemét is a világ. Te és a gyümölcsök közé se állhat a zöldséges, ha megteszi vágd pofán. :DDD

    ez egy konrollálhatatlan vicc.

    Hát éppen kontrollálja, mert ha észreveszi, hogy egy torrentet 2-3 IP címmel is húznak egy passkeyről és az illető nem ad azonnali magyarázatot (néhol egyből kirúgnak), akkor repül.

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz priti #4636 üzenetére

    ezt a sok suletlenseget olvastad valahol, vagy magadtol talaltad ki?

Új hozzászólás Aktív témák