Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Ne legyetek gonoszak :P Nem fért bele a tényleges indok a kihasználatlanságra. Rájöttem, hogy nincs rá időm, három játéknál komolyak a nyelvi akadályok, pontosabban ahol nincs szinkron valamiért, ott mindenképp szótár kell és ez nem feltétlen kompakt, mint játékmód. Danganronpa emiatt mumus, mert ott csak a classroom trialok vannak szinkronizálva és amúgy baromira nem rövid. Fate, Higurashi és Steins;Gate Zero meg tele van bonyolult kifejezésekkel, amik miatt még kevésbé emészthető. Ha van egy kis szabadidőm, akkor is próbálok valami produktívat csinálni, vagy épp csak olyannal játszok, amihez nem kell stabil N2 nyelvtudás. Meg nem is szeretem magammal hordozni, mert tömegközlekedni nem lehet vele (szótááár...), egyetemen meg az a legkisebb gondom, hogy elővegyem-e.

    Egyébként csam felraktam, ha valaki pont rendelne egyet külföldről, akkor lecsap rá. Egyéb esetben nálam marad, mert néha azért előveszem.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák