Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    Vaze ilyen nincs... Hat emberek. Leirom mert nem terek magamhoz.
    Delutan elugrottam 4db 512Gb SSD-t venni mert egy cegnek kicsereljuk a notikban a hdd-ket szep sorjaban. Elbringaztam mert nincs messze, vittem zsetont meg az egesz penztarcam. Nem akartam szamlara vasarolni mert ugyis ott volt a penz. Volt a tarcamban relativ sok penz mert nem fizettem be 2 napi bevetelt. Bemegyek rendelem az ssd-ket, okorkodtunk kicsit. Megkaptam a cehhet de kozben a szokas szerint atutalasos szamlat kaptam mert csuklobol azt utotte a gepbe. Mondom faja. Sebaj ezen nem mulik. Huzok az ssd-kkel a noti taskaban a varos iranyaba. Csorgott a telefonom, haver hivott, h merre jarok meg amugy is pentek van es hat karcol a torka. Melegitsunk be estere, aztan majd ha jartunk otthon akkor utana este folytatjuk. Ok. Rajtam nem mulik. Isszuk a bort meg az Unicumot ("jobb" helyeken lehet kapni) es mondom STOP mert asszony megol. Hagyjad fizetek. Turom a zsebem, tarca sehol. Fasza. Nagykerben nem vettem elo. Hol lehet. Tudja fene. Kicsit kiborultam mert minden fontos irat benne van. Oooo ember mondom ilyen hulye nem lehetek. Haver fizetett irany haza hatha nem is raktam el. Hazaerek a haz ele. Rendorauto. Semmi sem erdekelt csak hogy hol a tarcam. Felmegyek a harmadikra hallom mielott nyitom az ajtot, hogy ferfiak dumalnak. Na mondom mifasz asszony egyedul erezte magat? Tenyleg ezres pulzussal rugom be az ajtot, 2 faszi meg egy csaj (nem is volt rossz) rendor all az otthoni muhelyemben ami egyben iroda is... Hat ez mi a csecs. A csaj a kezeben a tarcammal meg egy A4-es lappal vigyorog. Guten Abend. Mi a rak van? Kesz vagyok, miert van az nalad???

    A sztori kibogozva: kiesett az a szar a zsebembol mert en hulye oda raktam nem a taskaba. Anger 1-nel valaki megtalalta majd odaadta egy jarornek. Azok bejelentettek amit atvett egy masik jaror majd kivitte a regisztralt cimemre. Az A4-es lap pedig egy rovid papir a megtalalotol amit a zsaruk irtak, hogy mi volt benne atvetelkor. Plussz egy zaradek, hogy NEM ILLIK NEM JUTALMAZNI a becsuletes megtalalot. Megtettem amirol szinten irtak egy cetlit aminek egy peldanyat megkaptam. A penzt postan kikuldik a megtalalonak. Rola annyit tudok, hogy 1942-es szuletesu es es es es es nem hiszitek el. "Gy. Kolompar" itt is koszonom... Ennyi. Ma berugok.

Új hozzászólás Aktív témák