Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #21712 üzenetére

    Ehh, az de ronda... :( "hosszú" del gombosat nem vennék amúgy sem.

    Lényeg, hogy a Giga K8100 utódja kellene, USB, világítós, 6KRO min., usb port meg ilyesmi nem kell, ezen se sokat használom. Legyen halk, kényelmes, szép és jóféle anyagból. Sok féle bill-t használtam már, az ős-mecháktól, az apple alukon át a jobbféle Dell és logitech cuccokig (nem gamer kategóriában persze)

    Ma voltam a hülye azé'nem vagyok márktban. Náluk kb. trust-hama-logitech a "kínálat". Megnyomkodtam mindet, jó az eladócsajt nem, de végülis bill-ért mentem :DDD
    Hama "gamer" - mind gagyi kinézet, rettenetes műanyagokból. Olcsók, ez az előnyük csak. KRO vagy ghosting passzolom, nem is akartam megtudni. Genius alap billek sem valami bizalomgerjesztőek nekem. Persze a ma divatos kompakt smart TV sz@rokból van tengernyi... Haladtam tovább.
    Genius imperator nyomkodása is fájt, hatalmas csalódás. Nekem nem jönnek be a 2 cm-es gombok, ne utánozza a mechákat, ha qrvára nem az. Viszont nagyon hangos. Meglepő módon volt pár trust bill, ami halk volt és jobbféle műanyagokból hegesztették. Viszont nem gamer, nem is oda szánták, de ezt vettem volna, ha mezeit keresek, illetve volt egy ergonomikus Microsoft bill, valami 3500 Ft-ért, nagyon király (hihetetlen, de MS jó billeket gyárt!). A következő két logitech volt, 26k és negyven valamennyi... ami nálam már overkill.

    Szal. szétnézek aprón. Roccat nekem nem gyere be, elég sok a panasz több bill-re is sajnos. Van pár ígéretes, keresgélek.

    MahreVIAburgonya: tönkretetted a topikot, sebaj.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák