Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #76996 üzenetére

    Nem szempont hogy "hogyan szokták", ezt ecseteltem eddig is, nem érdekel, nem mérvadó, számomra legalábbis de ezt is kihangsúlyoztam.

    Főleg nem FX-ek esetében, default BIOS-okkal, órajel/fesz ugráltatós/dobálós Turbóval meg TDP limittel (Turbo terhelésre megb*ssz* irreálisan magas fesszel, lefejeli a TDP limitet, kakukk/drop..), többet árt mint használ, sok esetben ledadog tőle a VGA is egy pillanatra, még erős VRM-es lapban is. Finomhangolt Turbó már más tészta..

    Ez az "out of the box.." :B :N
    Azért az gondolom belátható hogy a számítógép nem kenyérpirító, még egyszer akkor ezt is, értem fincsibe gyakorlatias megközelítését de ennyi erővel az XMP-s profillal rendelkező 3000Mhz-es RAM-okat se állítsa XMP-re az ember BIOS-ban, mert az már nem "out of the box", jók lesznek 2133-on is, ahol meg lehet állapítani a nagy semmit illetve valamit biztos, csak az sz@rt nem ér.
    Hátha ez könnyebben emészthető mint egyéb hasonlatok.. :D, nyilván ez már nem neked.

    Szorzózáras proci tesztnél ráadásul, úgy állítani mellé szorzózár menteset hogy az nincs húzva, azmiaz?! :O
    Pls le ne írjátok megint hogy hogyan szokás..! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák