Új hozzászólás Aktív témák

  • caindwan

    tag

    Aki ismeri mi ez.. Annak most feláll a szőr a hátán, ha van ha nincs :) Rose Nem kizáró tényező, hogy aki nem ismeri annak nem :U

    Fuhh amíg végigolvastam cca. 3-4 nap termékét (S)Mer' má' mindenki írja mennyire olvas, mennyire kimarad :DDD (/S)

    Azt hiszem beteg leszek. Vagy már vagyok :DD Tegnap voltunk szemetet szedni suliból, mert nemrég volt a föld napja. :((( Na jó. Végül is nem volt olyan rossz. 2km a földeken árok tisztítás. Szerencsére csak az egyik oldalat, a másikat egy másik csoport kapta.

    De rég is hallottam Litium flower :))

    47538: Ez érettségi volt, vagy csak valami egyszerű vizsga? Végül jól sikerült, grat! :K

    47816: Látom azért hiányomban is megjelennek azok a kerek popsik, kerek szemek :B

    47914: Grat! Használd betegségben egészséggel, egészségben jó kedvel. Legyen tele csinos lányokkal telefonszámaival :K :))
    Majd vélemyééényt! :D

    47951: Na ezt nem gondolod komolyan? :((( Több rajta a ps mint a pixel a képben..

    47983: Nem vagyok valami öreg, de ez a dallam nekem is megvan :U

    48035: Use Your Illusion II - kék

    48042: Pontosan erre szoktam azt mondani, hogy azt a zenét szeretem amit hangszerrel játszanak! A szintetizátor kevésbé tartozik ide, de van kivétel.

    48055: Még mindig különbség van, hogy a hang miképp lett előállítva. Mert ha gitár után bekötsz egy torzítót, attól még mindig gitáron játszasz és azt is hallod :)

    ehh.. hosszú egy hsz lett.. Előre.. Felejtsétek el, hogy bocsánatot kérek! Olvassatok csak :DDD :D

Új hozzászólás Aktív témák