Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #21608 üzenetére

    Durva, de pl. nekem dolgoznom kell, nem tudok procicserélgetésből lóvét fakasztani... :D
    Arról regélj, mi lett a régi/új procival a vége? Sztem jó csere volt, akkor is, he húzni sem lehet... :K

    Vizes témát már kidumáltuk, várjuk mikor dobod apróra a "régi" cuccot ;]

    öööö... akkor mi is van még? A topik törzstagok kitiltva, pihire rakva, vagy bújkálnak a zsandárok elől. FX topikot a fiatalok végigoffolják, nem baj mondjuk, elfér, lassan annak is vége lesz, jön valami csoda-apu, kész :O

    KamiJonos laca valahol Tschüsland-ban ;] tapossa a pedált, csinos pajkos német menyecskéket dudál le a pályáról, gondolom éjjel is tolja, pihi idő meg fontos, ott biza megfenik, ha nem tartja be. :K

    Munka után nekem volt még 2. munka, routerek, hálózati nyomtató, fax megosztása gdrive+iphone, etc...

    Kaptam fizuemelést tegnap (meg mindenki), mert jófej, okos és lelekes vagyok :B persze szerény is, csak azt nem szoktam mondani, nah, mert szerénység az fontos :D

    ööö... mi is még? itt hideg van, húzósak a napok mostanság, mert a terapekutya is sok idő, pedig asszony okosítja.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák