Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz #81556480 #19734 üzenetére

    Nem, de giga jobb, ennyi.

    Jaffakutya: nálunk is németül, angolul megy a munka... Nem nehéz az, csak jobb kint felszedni, mint itthon. Suliban, ha nem jó a tanár, akkor 5 év alatt sem lesz nyelvvizsga, egy jó tanárral, aki figyel rád, a gyengeségeidre, etc, azzal meg hamar lehet tanulni. Az iskolai nyelvoktatás nálunk csak magolj szavakat, nyelvtant, meg hasonlók, van több ezer megszólalni nem tudó német/angol nyelvtannáci... csak a cégeknek nem szépíró/helyesíró bajnok kell, hanem olyan, aki felveszi a telefont is.

    Jah, mellezés is jó. Magam a seggezést és a sunázást jobban kedvelem.

    Sasss: uhh, töröltesd a képeket, mert megfotosoppollak! ;] Az utolsó képen tényleg veszélyes az a nézés, talán már vettél be pár doboz kék bogyót? :D

    Jah. Nah. Tanyára elment a pénz -fák, trágya, rota..., ami maradt azon meg bál, meg a gyerekeknek cipő. Viszlát másik proci, R9 VGA. Pedig a billentyűzet cserét is terveztem, de ez van. Kitavaszodik, bamm, minkét kölöknek új ruhatár. Erre nem gondoltam :(((

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák