Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz MiklosSaS #103054 üzenetére

    Húzós volt az év... február végétől teljesen szétcsúsztam, és nagyon sokáig tartott a szezon. Más éveken június, július megválasztotta, de most kitartóan rendeltek. Talán egy hete maradt el a dömping. Augusztusban voltam végre 2 és fél hét szabin, egy hét anyámék (legalábbis annyira terveztük, de hamarabb hazajöttünk, mert szokás szerint nem bírtuk ki egymás mellett tovább mint 4-5 nap). Lehet a túlterheltség, lehet a munka, vagy tudja a fene, de július végén még kórházban is feküdtem 2 napot, volt egy kis szívritmus zavarom. Aztán még vagy 2x rosszul lettem, utánna mint akit elvágtak semmi bajom. Minden eredményem negatív. Pedig egy hónap alatt voltam kardiológushoz, belgyógyászhoz, meg ahova csak küldtek (mellkasröntgen, vérvétel, pajzsmirigy, stb). De minden eredményem vagy olyan mint egy bivalyé, vagy olyan mint egy újszülötté. Egy dolgon változtattam az pedig az, hogy 4 hete letettem a bagót is (nem mintha sokat szívtam volna - olyan 10 száll)

    Na akkor: Sass, neked milyen új hardware-d van? ;] ;]
    Mackó uraságnak gratula, jó helye lesz a kislánynak 3 báty mellett el lesz kényeztetve mire felnő :DDD :DDD
    Fincsibe: Ne félj, az első alkalom az gáz.. de majd belejösz... nekem elég érdekesre sikeredett az első :DDD :DDD

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák