Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Murder3 #3306 üzenetére

    Nem, a mounty nem deep one és sunderer kategória, a mounty lőni tud, a másik kettő nem. A sunderert meg a deep onet sem lehet összehasonlítani, mert nem egy orbon van.

    Az XL vitának sem látom értelmét, mert elsősorban nem a méret számít. Alapvetően tök mindegy, hogy L vagy XL az egység mérete, L-nek is lehet rengeteg HP-ja.

    Na meg nem értem ezt a vitát, még nem láttuk az összes lapot. Ja és a shadownak nem kell tanker, mert nem a túlélés a szerepe az egységeknek.

    ***

  • Simid

    senior tag

    válasz Murder3 #3306 üzenetére

    "Azért mert pl a frostnak 3 orbra ott van 3 xl egység
    a shadownak meg egy
    "
    Akkor mostmár tényleg nem értelek. Ha csak pve szempontot nézzük akkor miért zavar téged, hogy nem XL hanem L egységek vannak? Ráadásul a shadow szerintem igen erős T3on. Erős egységek: van távolsági, siege, légi, erős tank és trükkös egység is, jól használható épület és vannak spellek is még ha nem is enlighenment szintüek. Mindez a többi színhez viszonyítva nagyon olcsón....

    "az egységek iylesfajta arányát meg kéne tartani mind a 4 színbe..."
    Nem, szerintem nem kéne. Ilyesfajta "látszat balanszolások" teljesen feleslegesek, az egyetlen ami fontos, hogy a színek teljes egészükben(!) jól kiegyensúlyozottak legyenek (és igen, azt elismerem, hogy ebben a nature jelenleg OP, de ez nem az XL egységek aránya miatt van).Még csak az sem kell, hogy minden map-re egyformán jó legyen mindegyik, elég ha a játék egészét tekintve (PVE) hasonló erősségüek, szerintem ettől lesz változatos és szórakoztató a játék.

    "De innen nyomja még vki pure shadowwal?"
    Sosem értettem az ilyen jellegű kérdéseket, mert én próbálok minden pályára egyedi decket összeállítani, ezért még olyan sincs nálam, hogy main deck vagy ilyesmi. Szerintem így sokkal szórakoztatóbb a játék és nem feltétlenül kell ehhez 30Kt költeni, néha meglepően egyszerű lapokkal is lehet nagyon hatékonynak lenni egy-egy pályán. Hogy a kérdésre is válaszoljak: van néhány pálya, ahol az első két orbom shadow, de pure deckem egyáltalán nincs (nem vagyok "pure fan").

Új hozzászólás Aktív témák