Új hozzászólás Aktív témák

  • babatag

    csendes tag

    Mondjuk ez a light orb nem hülyeség :D csak nature és frost túlságosan képviseli a "jót" amit a fény úgymond jelent maga. A halált meg shadowra és lostra szét szórták. Sztem az is elég lenne, ha egy totál új kontinensre mennének el a történettel. Amiben az is jó lenne, hogy az itteni Skylordok ott sokkal gyengébbek és kevesebb hatalommal bírnak. Fajban nincs ötletem, kártya szineket kevergetni meg nem akarok, mert a frost naturéval játszani lehet, de maga mint faj egy ökörség :D Shadow nature még elmegy...volt 1 zöld vidék amit megátkoztak és bumm igy lett az amii faj. Kb így tudom elképzelni. De frost-fire az két külön dolog. Mert szerintem az h lehívom a termálfürdőt annak még örülne is pvp-ben az enemy kb. :D A legtöbb játék amiben több faj van, ezt az alap 4 fajt dolgozza fel, ezt a 4 képviseletet. Lehetne itt több faj, de akkor jó pár kártyának át kéne a színét tenni. Így is szerintem 1-2 kártyát senki a büdös életben nem fog használni, mert vagy értelmetlen kombókkal lehet hasznosítani, vagy egyáltalán nem :D EA meg ezzel az amiival csődöt mondott, kifogytak az ötletekből is, de a tudatukig az nem jutott el, hogy 1 új világ, új mapok, netán többféle rendszerű játékmódot lehetne beletenni. Vagy boostereknél beírhatod, hogy mennyit akarsz venni, meg ilyen egyszerűk :D Új lapok nélkül is lehet élvezetessé tenni a gamet szerintem. Új lapokat meg csak új színben lenne érdemes kidobniuk. De a support halott, így az új ötletek is :D

    Battleforge: Onyeduko // Steam: Beer(HUN)

Új hozzászólás Aktív témák