Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deathson

    csendes tag

    "ismert játékosok nevében"
    igen itt volt a hiba, tudtam ugyanis arról hogy próbálkoznak vele, de azt nem hogy más nevében teszi, így ismert játékosok által feltöltött vidik fájlformátumára nem figyeltem oda. Főleg ha már vagy 30 at megnéztem belőlük, meg is van a letöltött fájlok között az a szar Imnewb nevében nyomták fel én meg megettem, El se tudjátok képzelni milyen érzés az mikor másfél év játék után miután a vagyonod 10000 bfp re rúg kb., végre kezded elérni a céljaidat 2 győzelemre vagy a top 200 tól és ez történik veled,főleg hogy ez a játék hihetetlenül egyedi a hibái ellenére az egész világon. Hmm hát igen nem kellemes az biztos kár érte nagyon kár.
    Látni fogtok még online mert ez a kedves ember aki meglopott meghagyott kártyát úgy 300 pont értékben valószínűleg eladom és üzletelgetek benne kitudja lehet szerencsém lesz,láttam már avatar of frostot 3 bfp ért felrakva ,üzletelgetek lehet mire rendes paklim lesz megint vége a játéknak,dehát ez van ha Online vagyok bárki nyugodtan írhat rám játszani nem fogok de beszélgetni lehet attól még. Tapasztalatlanabbak tanácsokat nyugodtan kérhetnek ha gondolják és bár erősen búcsúüzenetre hajaz az írásom azért még ide is firkálgatok fogok

    helyesírási hibákért elnézést kérek nincs erőm most valahogy szerkesztgetni

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

Új hozzászólás Aktív témák