Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    Topikgazda

    válasz bul07 #707 üzenetére

    Nos ezekre a marhákra, ha már így fogalmazol épít kb minden játék, ha esetleg ez még nem esett volna le. Ez most semmivel se lesz különb, mint a CS, PUBG, Fortnite, LoL, amiben megveheted a különbözőbbnél különbözőbb kinézeteket és mégse lesz előnyöd, csak jobban fog kinézni a karaktered, fegyvered. Ez megy most mindenhol. For Honorozok mostanság ott is ez van, semmi extrát nem kapsz, csak kinézetet, különböző effeckteket, de attól még nem leszel jobb vagy erősebb, mégis rásütötték, hogy pay2win. Ugyan mivel könyörgöm?

    Most ez lesz a BF5-ben is, nem lesz PP, de nyilván a betévelt valahonnan meg kell szerezni. Hiába tudod majd összegrindelni is akár, nyilván több időbe tellik, mint ha kinyitnád a tárcádat.

    Azért mert valaki, nem szereti nézni ua a skint 600 órán keresztül, attól miért marha? Nem vagyok híve én sem annak,hogy emberek pusztán arra költenek akár több ezreket, hogy másképp nézzen ki a fegyverük, de ha 1-2 alkalommal ezt megteszik, ettől még ne nézzük le őket szerintem. De szólj, ha nem jól látom.

    Vettél szerintem már te is magadnak másik cipőt csak azért mert jobban nézett ki, mint ami rajtad van. Az miért volt másabb? Csak mert nem virtuális?

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák