Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz lofagi #721 üzenetére

    Jó vegye meg ami tetszik neki de előre a nagy lutriba kifizetni 20€-t??? És az eredeti felvetés a sima meg a Deluxe verzióra költött összeg értelméről szolt.
    Meg szerintem ez a játék nem arról kellene szólnia hogy hó milyen csini fegyver festésem van

    Lehet én már túl öreg vagyok hogy megértsek ilyen felesleges pénzköltést :DDD

    És amúgy már most látom mi fog itt menni itt a fórumba, bf1-be az megy hogy ki milyen medált meg feladatott csinált meg, itt meg az fog menni hú milyen fegyver színezést vettem :F

    Írták itt páran hogy milyen jó lesz a csapatmunka, hát ha viszik tovább ezt a vonalat hogy teljesíts valami önző célt akkor kapsz valamit nem fog csapatmunkára ösztönözni(feladat volt hogy lőj le egy repülőt adott fegyverrel, a fél csapat ált egy dombon és lőtte a repülőket persze hogy bukott e miatt a kör, hú de csapatmunkára ösztönző feladat volt)

    Na de részemről annyi mindenki ott pocsékolja a pénzét ahol csak akarja, csak egy kritikát(véleményt) fogalmaztam meg

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák