Új hozzászólás Aktív témák

  • Lavar

    aktív tag

    válasz pityu8611 #6241 üzenetére

    +1
    Ha ki van kapcsolva, nálam mínusz 10-20 fps.

    Befizettem ezt a 4 eurot tegnap a 10 órásra, pár órát játszottam vele este.
    Nekem a béta nem jött be, de ez most így jobban tetszik.
    Több dolog is van ami viszont nem, de ez vagy javítható, vagy megszokható idővel.

    Jobban fut, mint azt reméltem, annak ellenére, hogy a minimumot sem üti meg a konfigom, magától medium presetre rakta fhd-n (amit customra kell rakni, hogy a vsyncet ki lehessen kapcsolni), így 35-55 között mozog pályától függően, ami még mondjuk, hogy éppen játszható számomra, de egyáltalán nem kellemes, viszont rosszabbra számítottam.
    Minden szirszar off, kivéve a future frame rendering és a gpu memory restriction. Low beállításokon nem érezni javulást, úgyhogy marad közepesen. BF1-hez képest átlag 15-20 fps-sel van kevesebb azonos beállításon, ami szerintem normális.
    A menüben valamiért 30-40 fpsem van, így az egész olyan lassú, darabos. Ha más nem tapasztal ilyet, akkor nálam a gond.

    Valamiért minden meccs előtt át kell állítanom a karaktert, mert nem jegyzi meg és erőlteti az alapértelmezettet.
    Van, hogy a fegyvereket is újra át kell raknom.
    Pályák közül eddig a Twisted Steel és az Arras jön be leginkább, többin nem játszottam még annyit.

    Számomra nehezebb érvényesülni az előző részhez képest, iszonyat hamar kilőnek, ami a gyorsabb ttk miatt is van, de, mintha hirtelen a semmiből mindenki vérprofi lenne, én is sokszor benézem, de ez kissé szokatlanul ért, nem tudtam, úgy darálni, mint az 1-ben. :D
    De ez is csak idő kérdése, bele lehet jönni.

    Arra jó volt ez a trial, hogy eldöntsem, nem rendelem elő egyelőre, de később biztos beszerzem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák