Új hozzászólás Aktív témák

  • prokxy

    veterán

    válasz guftabi96 #4267 üzenetére

    Kb egy hete töröltem le a 4-et a gépemről, mert annyi a láma benne, már nem azok az idők/játékosok vannak, mint mikor fénykorát élte.
    Golmud only most? Volt 2 orosz szerver tele idiótákkal, mentem inkább dawnbreaker-re domination-özni, kicsit leporoltam az AEK-om az "örömükre" :D, de amikor rájöttem, h csak engem érdekel a zászló és hogy nyerjünk, ki is léptem a picsbe, azóta offline.

    Rossz irányba halad a sorozat, nem akarok vészmadárkodni, mert a V tetszik a maga sok hülyeségeivel együtt - gondolom, mert új -, de erről nagyon a hardline jut eszembe. Azzal is kb ennyit toltam a béta alatt.

    szerk:
    viktorék, jokerék biztosan voltak ma is, de nem vitt rá semmi, hogy elindítsam a játékot, egyszerűen nem köt úgy le, mert túl sok benne a faszság, nincs benne semmi változatosság, szeretem az infezést, a BF1 rákényszerített, h abban is fejlődjek, sőt, de tankozni is szeretnék, most tegyen fel a WoT-ot vagy mi a f@sz?

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Új hozzászólás Aktív témák