Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    Topikgazda

    válasz FollowTheORI #21223 üzenetére

    Így van, kaptunk most egy adag új infót, amit emészteni kell. SZerintem amúgy jelenleg nagyon jó irányba halad a fejlesztés, ebből még bármi mi lehet, nem mondon,hogy csak jó.

    Amúgy pedig igen, ahogy írtad korábban is, őszintén az,hogy bárki le tud lőni, minimális skillel az nonsense. Személyszerint pont azért játszottam mindig is ezzel a játékkal, mert számított,hogy mennyire tudsz lőni és nem az,hogy hogy tudsz elbújni. Ez a fekvős mmg-s kemperekkel megávoltozott ebben a részben.

    Esélyed nem volt rá se reagállni, se pedig kivédeni, s ne mond nekem guftabi96 , hogy te ezzel még nem találkoztál és nem zavart még sosem a játékben, mert azt nem hiszem el. :D

    S igen, lehet, hogy aki eddig nem tudott úgy lőni az majd most szívja a fogát, de aki pedig tudott, annak meg jó lesz. Ez most olyan, hogy melyik ujját harapja meg a készítő.

    Mindig is volt szakadék minden játékban a competitív játékosok és a casual játékosok között, a kérdés ott van,hogy a készítők melyik oldara teszik le a voksukat.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák