Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    hányas szinttől kapom meg az arany dögcédulát? 40? azaz ha már 40es vok akk azom lesz/van?

    (#12647) Fortissimus nekem már csak a bronzsztáros insignitsek hiányoznak, sztem bár ne úgy legyen, de kell a 40mm shoti+ a többi rep tool :s

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    néha olyan szinten tele van a pöcsöm ezzel a kurva játékkal, a jó életbe lehet ilyen szart összelapátolni :/ :W

    lövöm a gyereket sniperrel, pkm-el akármivel még rpgvel is, és b@szik megdögleni HC-n!!!!!!!!! :W wáááá az ideg szétvet, az ilyen fos bugokat javítanák ki nem pedig szemét konzolra kiadni minden szart... egy helyben van a gyerek, és 100% totál teliberakom és semmi, mintha szellem lenne... :U

    annyi ilyen lehetőséget hagytam már ki mint a szemét.... és az egészben a pláne h én halok meg :W :W BATTLEFAIL Bad Company 2!!!!

    fail
    egy csíter

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #12778 üzenetére

    csak tudod mikor a gyerek 1 helyben van nem! mozog hanem guggol, és akkor is téveszt a hitbox, az már hagy kívánni valót maga után :s aaa, mostanában egyre több az ilyen, meg azt bírom h a srác 3m en van, de én azt látom h már kapásból késel, gyakorlatilag mintha azt a 3m-t korrigálná a gép és szó szerint rám repül azt lekésel!!! :@

    ez egy ilyen játéknál sztem elég nagy gáz, itt van ez a rész is és akkor ezek szerint már régóta van ez a hiba, de b@szták kijavítani... ez lenne egy intő ok arra h ne vegyem meg ezt a játékot... de persze erről kuss van nekik és ha nem úgy fogy a szarjuk akkor meg még nekik áll feljebb, sok fejlesztőcsapatnál ez van... lásd crysis wars... csodálkoznak ha nem veszik, egyrészt nagy fos, funon kívül semmire sem jó, másodszor tele van csíterrel :S

    ez a sniperes dolog nem nagyon tetszik.... mi van akkor ha nekem pont sniperrel van kedvem lenni, vagy olyan a helyzet h megkívánja pl, mortar strike mert bekempeli magát valaki... mert messze van és mire odaérek meghalok 100x, én úgy szoktam a kasztok között ugrálni, de ezek után akkor nem fogok tudni :F :W

    #12780) petXYZW nagy igazságot írtál! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz namenyicsavo #12788 üzenetére

    mondjuk én nem nyúlnék az egész kaszt dologhoz mivel kiegyenlítik egymást, pl gusztival kilehet szedni a snipereket is, mivel túl pontos és erős is... ha meg nem akkor sniperrel jövök be és akkor vissza ólom repül a fejbe, sok minden mást viszont ki kellene javítani

    pl az is elég irritáló h én lövöm az ellent vagy 30 skullóval hal, észrevesz nekem meg elég 2-3, na akkor most wtf :F de megfigyeltem ez ,mindig így van, nekem sok kell az ellebe, belém meg sokkal de sokkal kevesebb :/
    szerver dolgokat sem értem igazán... miért nem lehet pl magyarhonban szervert hostingolni...
    conquesten miért van az ha az ellen visszaszorul a bázisára akkor miért csak onnét jöhetnek?! (baserape) kellene egy neutral bazis is ilyen esetekre, h onnan is tudjanak jönni az emberek ki... de csak akkor ha már minden kötél szakad, ez a játék is csak van telis tele hibákkal, de minek ha nem csinálnak vele semmit... most visszarakják azokat a fegyó sebzéseket amik régen voltak? épp olvastam itt.. ez is milyen már, tuti nem játszanak ezzel a játékkal, csak a fórumokat olvassák, azt oda meg épp olyan vegyesen írnak mint ide

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz zack #12834 üzenetére

    meglehetne oldani pl a pontozási rendszert picit átszabni, 2v2 alatt el se induljon a játék, és a cél azaz a nyerés-re több pontot adni, pl 1000, de ezt ki kellene tapasztalni h mit ér meg, és máris eltűnnének a nubok, sztem

    (#12869) LifeSpirit ez tényleg ütős!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz v!ct0y #12988 üzenetére

    elárulják hogy hol tudsz felmenni a hegyre, persze mindezt pénzért :W idióták :C

    ez is hivatott azt bizonyítani h mennyire kapitalista ez az átkozott világ :(

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Fortissimus #12991 üzenetére

    a retkes lagot dejólenne ha megoldanák valahogy mert iszonyat irritáló, igaz most nem hc-n voltam de akkor is eszemet eldobom mi van... még mindig persze, de ez már az élvezhetetlenség rovására megy :S sunyi fenébe volt a gyerek - alig láttam, belém lőtt 4-5 öt és meghaltam, nekem meg 100 skullóból el kell pötyögtetnem rá a fél tárat :/ annyira frusztráló :W

    am csak nálam vannak ilyenek vagy másnál is? csakmert felmerült bennem a kérdés akkor ezek az emberek hogy a tökben tudnak ilyeneket lőni? vagy csak én nem látom hogy belém lőtték a fél tárat?! és ők is szívják a fogukat h iii épp hogy megvolt... mert azt sem vágom h végül is kifordulok a sarokról észrevesszük 1mást, kölcsönös az érzés, ugye és elkezdjük aprítani 1mást, de én mégis meghalok 3-4 golyótól, uebben a helyzetben meg ha engem nem vesz észre akkor elmegy belé a fél tár 100as magazinból... kurva érdekes dolgok vannak :/ ja és ők persze iszonyat pontosan lőnek ahogy észrevesznek már szinte 100%osan, én meg alig bírom visszaráncigálni a célkeresztet a célpontra hogy el is találja... mindezt +pontossággal...

    iszonyat hogy hogy fel tudja húzni az embert... totál mintha bádogterminátorokat lövöldözne az ember, azt ha kiáll eléjük a szemükkel lelövik 2-3 sec alatt, mint a mesében...

    Non HC mód sztem nagyon felejtős = a 0-val...

    meg azt is észrevettem h a játék már jóval az eredeti spawn előtt berakja az ellent - gyakorlatilag még meg sem halt de már ott van (na jó azért túlzás, de így látni h nincs szinkronban semmi sem) - én meg mint a hülyegyerek tolom tele ólommal, de minek, hisz halhatatlan... :W q3ban ilyen lagok lennének sztem senki sem játszana vele, meg ez a gém is kezd lassan az agyamra menni :((( fakkba az egésszel :( :(

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Fortissimus #12993 üzenetére

    tegnap még toltam picit 40mm shotgunnal, érdekes volt mert olykor olykor szakított néha meg cseszett leteríteni egy embert közvetlen közelről, pedig telibekaptam :s bízom benne h a lagok megszűnnek, ill sajna erre kicsi az esély. Ugye a játék netkódját kellene picit módosítani na meg azt hogy a szerverek ne legyenek már több ezer km- re tőlünk, mondjuk a német szerverekkel úgy ahogy ki vagyok békülve, de az mitől van ha beállítom h honnét keressen szervert akkor legközelebbi alkalommal azt elfelejti :S akk minek volt ez a javítás is ha azt meg meghagyták automatikusra :W biztos gondolják h egy európai majd japán szerveren akar játszani aaa

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz radaipeter #13002 üzenetére

    egyet sosem értettem meg, mi értelme van a klán életnek?! folyamatos warozás olyan gyerekes vagy nem tudom... akkor tartom csak hasznosnak ha az ember ki szeretne jutni "nagy versenyekre" azaz van célja, de csak az hogy van a vakvilágban, nem tudom, ti hogy látjátok ezt a dolgot? már egyszer valakitől uis meg akartam kérdezni ))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz rankesz #13005 üzenetére

    egyáltalán nem szóltam le, csak én kvázi értelmét nem látom és csak a fiatalabbak (15-17) évesek körében tapasztalok klános életet, amit betudok szimpla egymás közötti versengésnek, a másik oldalát viszont említettem, olyan formában látnám értelmét ha versenyekre járna az ember... ha valaki akar jót játszani csapatban és komolyabban veszi a stratégiát akkor a haveri társaságából pl összejönnek jópáran és akk élőhangos programmal stratégiáznak.

    és ne feledjük el azt sem hogy ez időrabló mint állat (klánéletben vannak szabályok amik mindenkire vonatkoznak), itt sokan annak örülnek ha van pici idejük leülni és játszani, munka, asszony netán gyerek mellett

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ígyvanferi #13023 üzenetére

    ez az h ismerem a képességeimet, meg azt a fogalmat is hogy lag, és ebben a játékban ez giganagy!

    szerinted mennyire vagyok kezdő fps téren :D :N qlive-os profilomban megnézheted melyik fegyverrel mit lövök, bár ez önmagában még semmit sem jelent, max hogy mennyire vagyok pontos bizonyos fegyverekkel
    Bc2 quake-hez mondhatni nincs felnőve, különösebb skillt nem igényel, éppúgy mint a cod sorozat bármelyik része... ez amolyan ki tud jobban elvegyülni a terepen, fedezékben lenni, és kilőni az ellent, ennyi (semmi technikai dolgot - mozgást (strafe, circle, -roket, -plasma nade jump), időfigyelést, reflexet, fegyver skilleket nem igényel..) a játék sebességek még csak meg sem közelítik 1mást

    'A "honnét tudta hogy onnét jövök/ott vagyok" dolgot meg irtó gáz még csak fel is hozni, tekintve a spotolás meglétét a játékban."

    :U de miért lenne gáz, köztudott hogy vannak hc szerverek, ahol ki lehet kapcsolni a spot-ot, és látsz vmit?! sztem semmit..

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz SzlobiG #13052 üzenetére

    mind2 fps, nem értem miért ne lehetne összehasonlítani... az más hogy mi a témája... és nem is erről volt szó :U

    ha azt írtam volna nid for szpid akkor megérteném a hszedet de így...

    (#13054) Target78hu de jelenleg nem is azt néztem hogy mit kell benne csinálni épp, előzményeket lásd az előzőekben... (am itt arról volt szó hogy mennyire vagyok skilled játékos ilyen téren, mivel ígyvanferi hsz-ére reagálva hoztam fel példaként, h aki ott pro az bármelyik játékban tud...) lehet nagyképűen hangzik, én nem úgy gondoltam, aki végignézte a belinkelt Event Horizon 3as defrag muvit az talán sejti miről beszélek... más a taktika és más az ügyesség, qbe több ügyesség kell, míg bf be több taktika, de sztem ezt nem kell magyarázni, és h nem lehet összehasonlítani... ez hülyeség)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ígyvanferi #13056 üzenetére

    de ezt sem lehet háborús szimnek nevezni, közel nem az, hisz hol kell egy emberbe 2 50cal? főleg fejbe, nem is beszélve a hurkatöltő maga 70 golyójáról... ha szim akkor ott van az arma

    ez inkább egy szimpla háborús fps mitsemhogy szim, éppúgy mint a cod kis arcade beütéssel

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Forza_JUVE #13071 üzenetére

    hát eléggé rosszul látod a dolgok oldalát, én is elítélem a magadfajta embereket, amit mások megcsinálnak Te ellopod.

    Ha te feltalálnál vagy megalkotnál valamit hosszú idő során és ellopnák hogy éreznél?! Ha van benned elég tisztelet akkor átérzed a dolgok súlyosságát. Azt hogy egy darab játékért nem fizettél és még ezt el is árulod nekünk, mindezt nyilvánosan igencsak minősít téged!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz F_Zolee #13088 üzenetére

    nem banolták csak ideiglenesen fel lett függesztve

    gabipaci te most komolyan elfutottál egy mod-ért hogy a srác warez témával dobálódzik?! :U uristen :(

    én még akkor sem lennék erre képes ha személyeskedne velem...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz rankesz #13090 üzenetére

    figy, nem kötelező szervert bérelni sem, és engemet meg annyira nem hat meg az egész hogy béreljek magamnak egy szervert... van épp elég... család meg munka mellett én hotziher h nem csinálnám, akkor első a család és nem a játék -.-
    mit mutassak mire vagy kíváncsi?

    (#13091) gabipaci csak ez valahogy lejön a valós életből tudod, hogy az ember a munkahelyén is ezt látja, a főnökének bemószerolnak bizonyos emberek másokat, alátesznek bizonyos embereknek neadjisten kirúgatnak bizonyos embereket, mind munkahelyen és itt is azt tapasztalom, ez nekem nem tetszik, szüleim nem erre tanítottak, és picit engemet zavar hogy ilyenek az emberek, de ez van nincs mit tenni, nem vagyunk egyformák

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz gabipaci #13093 üzenetére

    most ezt vegyem személyeskedésnek és hívjak egy modit? :DD

    Én a munkahelyemen sem tűröm el, ha valaki odasz@rik, ahol eszem.

    ezt kifejtenéd bővebben, nem értem h miért kaptam ezt a mondatot tőled

    (#13098) bul07 gabipaci-t meg érzékenyen érinti mert időt és pénzt áldoz a szerverekre ha nem lenne bérelt szervere nem is érdekelné ennyire de ez nem a szerver, és nem is a játék hanem a valós élet, nem egy virtuális világ, ahol ha gondom van valakivel futok a feletteshez bemószerolni, sztem felnőtt embereknek ezt le kéne tudni rendezni

    annak van joga másokat megítélni warez miatt aki soha nem használt még tört programot
    <--> Az dobja rám az első követ, aki nem fél attól, hogy vissza dobom.

    ez a 2 mondat sztem nagyon egy húron pendül :K

    (#13096) mackosajt Ha Gabi nem tette volna meg a bejelentést, akkor megtette volna más. madgie ittvan és figyel, sztem sűrűn jár ide/olvassa a topikot

    Lorenzo9 állat lett az avatarod :Y :D

    amúgy a pecsről mi újság?! arról volt szó h a héten jön nem? hol késik ennyit?

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz gabipaci #13101 üzenetére

    most nem tom mit kell így nekem esned... nem bántottalak semmivel sem úgy érzem... ezt a stílust nem szeretem, emberek vagyunk, nem kell burkoltan sértegetőzni

    amúgy észrevettem hogy nincs pecs, épp azért kérdeztem

    és részemről nincs mit lezárni hisz nem történt semmi

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz creedszl #13103 üzenetére

    én is jártam már így, elég sokszor, 20x biztos, sztem a lagnak köszönhető meg annak h nincsenek szinkronban a cliens és a hostok

    a pecs már nagyon elkéne, az ilyen hibák kijavítása miatt is, és nem tudom mit tökönek vele ilyen sokat

    F_Zolee HC-n azért nehezebb :D totál szívás, igazi csapda

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz madgie #13124 üzenetére

    csak gondoltam van rá felhatalmazásod hisz magasabb rangú vagy egy modnál, vagy tévedek?))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    tök jó h van 180 oldalnyi Stats graphics banner, jobbakat összeszedtem)

    7. banneren dúrva az a Bradley-s 11GoldStaR

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ThePoweR #13276 üzenetére

    azt bírom mikor sokan mondják, a recon kasztra h már megint ott kempel a hegyen, :D mintha lehetne sniperrel mást :)) (ez a gondolat csak jött spontán))

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #13303 üzenetére

    nekem azokat beadja, viszont a heavy mg meg assaultokat nem, azaz ami sorozatlövő, sok elmegy az éterbe tényleg :s pecs meg még mindig sehol :/

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Joe-T #13307 üzenetére

    besprintel olyan helyzetbe ahol takarásban vannak és elsüti, ezzel duplagyilok vagy multikill :))

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Joe-T #13309 üzenetére

    az spben volt ilyen, mikor villámdörgésre kellett m95el lőni :P faja volt! _D pont takarásba ért 2 őr és akkor bumm :D 1 skullóval 2 ember))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ThePoweR #13311 üzenetére

    [link] 2:15 nél, am olyan sniperrel csinálod meg amilyennel te akarod (alapból biztos nem m95öt kapsz, de ott van a support láda a les mellett)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz mackosajt #13317 üzenetére

    én is pont erre gondoltam, aztán már a bronz fog uniquenak számítani)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Jazzy #13468 üzenetére

    hát igen azt ígérte, és ha nem itt elindul egy petíció az már most biztos) :K

    nagyon fel tud húzni az mikor pár apróságért el mernek kérni pár ezer ft-ot, holott ingyen kellene adni, kedvcsinálónak, ahhoz hogy megvegyék és ne letöltsék az adott programot...
    nagyon rossz az üzletpolitikájuk!

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Fortissimus #13480 üzenetére

    de a friendlist-re nem is jött pecs, vagy csak nem láttam mikor inít az updater :d ez is komolyságos, mint az h szikla mögül sniperrel tisztán - 'akadálymentesen' becélzom a gyereket, az én lövedékem fennakad a semmin, az övé meg telitalálat, jó lesz ha mihamarabb találnak már megoldást erre is mert nem állapot, én még semelyik online játékban nem láttam ilyet wááá defibbel akartam leszedni egy gyereket, odamentem mögé klikk, semmi, megfordul és lekésel :DDD :W

    (#13478) Gonz0 már hohgyne ígérte volna, arról volt szó h a pc-s tábornak az összes érkező dlc ingyenes lesz (valami tiszteletbeli oknál fogva - nem hiába jelent meg pcre IS), míg konzolon hála a frankó rendszernek megvehetik a tulajok

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    Tisdale barátunk hihetetlen 101es k/d ja)) vicc ez az ember :D

    és végül a 16 os egyéni k/d je sem semmi :W most az a szitu jutott az eszembe mikor egy versenyről kiraktak egy csítert! valami ilyesmit kellene átélni az összes hasonlónak! valami maradandót :))

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz zack #13494 üzenetére

    hirtelen arra gyanakodtam h a clan tag-nél van neked a HUN, és rádkerestem, de látom már megoldódott és ez nem te vagyol )) amúgy [ -> alt+f és a ] ->alt+g

    (#13496) bullseye nem tudom, sztem valami aim cuccot) és non pb szerón lehetett, de lehet h már kirakták mert 05.03 óta nem frissült le, meg nekem nem is frissíti igazándiból. De ez az ember állítom nem normális, xen látom játszani és kb ilyen 24/16 órás sp kampányt folytat, mint aki idióta mód gyűjti a játékórákat de minek :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    ma is voltak olyan helyzetek a játékban h majdnem lekarmoltam magam :s csapatszállító heli nem robbant fel 1db rpg7-be (de ha el is találom miért nem robban kapásból fel? annyi idő még van h megvárja az utasokat h elhagyják a fedélzetet :DD lol? :F HC-n 1sniper skulló nem ölt meg egy embert (ez többször is volt), lőttem az embert és nem láttam a találat jelét... ahogy kijött a kuka mögül a sniper 1lövéssel lekapott (ez is többször előfordult), na meg az irgalmatlan messzi halások, nem is látom a támadóm de a golyók csak úgy repkednek és persze meghalok, miért ne, adják már ki azt a pecset, netán nem boldogulnak a tömérdek hiba kijavításával? aa :W

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Prison85 #13632 üzenetére

    9600gt tényleg nem mai darab ill nem volt egy high end vga még régen sem, a cpu meg pláne nem mai... csak mert havernak 8800gt-je volt és csak azért nem játszott a játékkal mert akadt neki c2de8200@3600mhz -el (nem a cpu miatt, csak érzékeltetni akarom hogy nem egy szar cpu van/volt mellette azaz maxon kipörgette, de még az sem volt neki elég)

    kemény fizikát kell számolni, na meg a sok por/füsttől be tud annyira akadni mint a fene, nem is beszélve az említett játékoslétszámról!

    picit régi a géped, lassan ráférne egy platform csere)) főleg mert nem semmi játékok vannak már most és még jönnek) bár ez rád tartozik h mikor cserélsz ha egyáltalán cserélsz csak szvsz ha bc2vel akarsz játszani sztem jobban járnál mert az a cpu talán ki sem tekeri neked azt az oc-s vgat

    megint akadt egy érdekes akciójelenet: dokit lövöm kis xm8compactal, semmi, elnyeli a golyót, erre lelő, jó mondom megint odamegyek és legyakom, lövöm megint és ugyancsak semmi, és megint meghaltam :(

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Doki-HUN1978 #13637 üzenetére

    hogy érted?

    (#13640) Prison85 teszteltem mind1iket, ismerem a képességeiket, csak példaként: a te vgad érne el 3dmark 2k6ban c2dvel ami maxon kitekeri (quad értelem szerűen dobna rajta de csak a cpu score miatt) olyan 10500 pontot (oc max 11000), egy 8800gt olyan 11500-12000 (oc12500), az enyém 12500, de húzással 15000 - nagy a tuning potenciál, és még a hűtése is kb 2xese a 8800gt-nek. Nem mai ez a vga sem, g92es ami azt jelenti ue h az újabb gts ez g92es model. Igaz 2 éves de még ma is megállja a helyét, mindent maxra húzva játszok 1280x1024ben, 16xos anisoval, 1x élsimítással (valamiért nem engedi feljebb, de nem is kell) amikor füst van akkor be be szokott szaggatni, de olyankor az egész pályán nézek keresztül kasul, am nem akad a por/füst dologtól eltekintve (eltökélt vagyok ilyen szempontból, 30fps alatt játszhatatlan nekem, igaz régebben mértem le most nem nézem az fpst, mert zavar picit a kép sarkában, elveszi a figyelmem :D de ha gondolod megnézhetem majd vmikor

    a tesztet csak példaképp hoztam fel, mert sztem az eredmény magáért beszél, nekem ez a vga anno bestbuy volt, és mondom még a mai napig is frankón mennek vele a játékok

    gta4en keresztül is vannak tapasztalatok, kiknek volt 9600gt-jük és gtaztak, nagyon nagy a különbség a 2 vga között

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ciry #13685 üzenetére

    kedvez a snipereknek rendesen omg :s :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz -conrad- #13699 üzenetére

    erről beszéltem nemrég, fura mód, nekem még nagypapával +magnum golyóval is kb 30-40 skulló egy ember! NeM HC-módban, más meg leszed engemet is 4-5 skullóval... érdekes dolgok vannak ebben a játékban, továbbá tegnap haverral tesztelgettük a késelés dolgot, ő késelt engem SquadDM-ben és volt nem kevésszer olyan h szó szerint csak simogatott engemet, és nem haltam bele! Azaz elég szép bug (mivel ugye láttam a dolgot, ezért nem tudható be a lagnak, mint ahogy az éterbe elment fegyver-találat sem!!)

    (#13691) mackosajt hidd el ha 16 emberből már 8 azt használja elég zavaró tud lenni (mást nem látsz mint h megint meghaltál CG-által, és folyamatosan, only CG által..), és ha nem HC a szerver akkor meg pláne, mivel esélyed nincs más fegyverrel kilőni a másikat pont a bugok miatt... és igen sokan ezért veszik elő mert gyors, halálos, és pontos! És ahogy mondtam a többi fegyver mellett egyszerűbb kilőni azzal az ellent mint egy 30 táras xm8compactal pl., amivel még egy emberbe egy tár sem elég sokszor! el van Qrva az egész játék ezzel :/ pedig nagyon frankó gém lenne ha nem lennének benne ilyen oltári nagy hibák!

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Balika23hun #13735 üzenetére

    vagy mégsem? nagy az ellentmondás... azt ne mondja nekem senki sem hogy 10 perc játék után 1/7es k/d aránynál ahol only cg től halt meg ne legyen az ember ideges! Kurvára nem természetes szerintem azzal más ember ellen menni! Abban egyet értek pár emberrel ha adott helyen több ember is található akkor kilövöm, rájuk! de folyamatosan F2F azzal gyilkolni az ellent szvsz undorító dolog! Olyan unfair, mint a sportban a doppingszerezett játékos győzelme a szimplán erőből küzdő játékos ellen. Lehetne cheat-ként is felhozni, de erre is jó példa hisz előnnyel jut az illető helyezéshez)

    az adminok pedig úgy végzik a munkájukat ahogy jónak látják.

    ez az h attól függ mi zavarja az admint és mi történik vele, és többször észrevettem h szartak az ember fejére (pl baseraper csapatban volt az admin, amit az ő oldaláról megélve nem tartok annyira idegesítőnek így nem is foglalkozott vele, annál inkább azzal h mi miért lövünk ki tankkal a saját egyetlen spanwplace-s grundunkról..., egyet azért talán te is belátsz, az admin sem isten, az admin is csak ember, aki nem rendelkezik különb képességekkel egy pápánál vagy királynál (kvázi nem kell isteníteni), az admin rosszul is megítélhet helyzeteket, nem dönthet 100% helyesen, max a saját nem a Te szájad íze szerint jár(hat) el, és az admin szava nem szent!! Itt csak a helyes emberi mivolt képes jól dönteni, az hogy ki milyen admin, azt az dönti el hogy milyen ember is valójában (mint pl anno Mátyás az igazságos, nem véletlen ez lett e neve).

    (#13740) SlowhandHUN én azt nem szeretem mikor bemennek a bázisra és a kiszolgáltatott embereket lövik agyba főbe, múltkor egy srác belopakodott a bázisunkra és AT stationary rokettal lőtte a tankjainkat, aztán meg minket mivel meglátott előbb, és nem is számítottunk rá ezért jópár embert ki is csinált. Vagy mikor 3an is bejöttek a bázisunkra (Atacama Desert nevű mapon volt mind a 2incidens), én benne voltam a légvédelmi ágyúban, erre kinéztem bal oldalra mert arra repült a heli, és ugye bal oldalt van ilyen zöld kerítés szerűség, azt egy medik betámadta késsel, és ahogy elbontotta a kerítést kb 2sec-ig egymást néztük h na most mi van, mind2en meglepődtünk, és persze nála volt fegyver nálam meg ágyú :D aztán szarrá lőtt engemet :s

    (#13742) ciry mint a sáskák? :D (gow)

    (#13713) Gripper kár h ilyen nagy, szívesen megnézném, ill. az még jobb lenne ha ilyen best of shoots vidi lenne, azok mindig faják szoktak lenni))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Balika23hun #13807 üzenetére

    értelmes emberekkel is meg lehet beszélni a cg használatot, aki nem ért a szóból meg gondolom így járt :U , éppen ezért nézek általában német szervereket azokban még soha sem csalódtam

    az szűrődött le a hszedből h ha baj van akk az admin meg is fogja tudni azt oldani, mert ez nem igaz (embere válogatja ki mit vesz még jó néven)... rakja ki az egész ru csapatot?! v az amcsit?! ez nem megoldás h ész nélkül banolgatunk kifelé mindenkit aki szólt egy rossz szót is. Igen is értelmes embereknek kell játszani a szervereken, akik eleget tudnak tenni a szabályoknak! pl, egyértelműen leírni már töltőképernyőn h miket nem szabad! és ha ez ellen valaki vét jöhet az 1. felszólítás, aztán ha nem veszi a fáradtságot a betartására viszont látásra, csak komolyság kérdése, nem pedig egyszer ez van másszor az.
    (zárójelben megjegyezném, pár német szerveren tapasztaltam azt hogy admin jelenléte nélkül ment a tiszta fair játékmenet!)

    mondjuk tapasztaltam a híres magyar mentalitást, nem egyszer, és mondhatni olyankor szégyenlem h magyar vagyok :U :(

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    hát ma nagyon nem pörgött a topik, lehet felnézek még egy picit így késő este vmelyik szerverre :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    hehe ma kilőttem egy pilótát a csapatszállító heliből :D biztos néztek egy nagyot az utasok h mitől pottyant le :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Gripper #13884 üzenetére

    én az A-t szoktam így kiszedni :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    megint alkotott a gém, annyira buta egy program ez mint az állat, megint sikerült felhúznia de mint szemét úgy :@ jáccogatok jáccogatok, de minek ha ez egy összelapátolt szarkupac :F és csak bűzölög egy helyben...
    én meg pecsre várok de már vagy egy hónapja ölbetett kézzel nézve, szétidegeskedve a lehetetlennél lehetetlenebb helyzeteken magam :@

    kipróbáltam ezt az M146-ot, elég jóféle, de akkor sem értem meg hogy még 4xes zoom al is hogy a f*szba találnak el vele több kilométerről és halok bele... megoldatlan rejtély marad számomra :( meg azt sem tartom kizártnak hogy van működő csit is ami antipbs, ha vannak olyan emberek akik bemennek baserapelni simán vannak csíterek is azaz az utolsó gernyó senkiházi aki ilyenre mer vetemedni az simán csítel is, ezekkel mit lehetne össze művelni anyám, kínoznám őket míg rá nem jönnek mi is az az egymás iránti nagybetűs Tisztelet!

    igaz ennél a 8/512 es invitel csodánál nem lesz jobb netem, és ez sem a névleges érték hanem 6,7/420 kb a sávszélem, alig fél megabit el is hiszem h kevés ennek a csodálatos játéknak... de akkor is maradnak mellé még a bugok! és akkor is egy hulladék, sztem pecs kijön azt még több gond lesz vele, lehet el sem fog indulni, vagy kib*szkod a punkbaszter majd folyton megint :/

    hasonlót éreztem anno Fear multijában is, haverokkal játszottam és olyan helyzetek voltak hogy azthittem lekaparom magam, azt ők játszottak tovább én meg uninstalltam a rákba! belelőttem haverba és kb fél - 1 sec után esett össze, na most ha én 1 sec el tovább lövöm akkor annyival több esélyt adok arra h lelőjön (mindezt feleslegesen)

    engem iszonyat elszomorít h ilyen ez a játék, már már élvezhetetlenül ótvar :s
    ebből egy mestermű lehetne de így h basznak rá szó szerint...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz rankesz #13961 üzenetére

    nagyon messzire el lehet lőni vele, és tényleg jobb mint egy sniper, csak azt akartam kihozni abból a mondatból ha vannak aimos csiterek márpedig biztos h vannak akkor sztem ezzel a 416al mennek, csak tudod mikor sniperrel alig látom meg és ezzel a fegyóval kiszed, ez a játék nagyon el lett qrva a fegyver tulajdonságokkal, pl tegnap azon is mérgelődtem h tankkal meg sem lehetett mozdulni mert mindenhol at mine volt... lol?! abból is hogy a fenébe vihet magával egy ember 7et? éppen elég lenne 1 is! meg le van pakolva a földre és eltűnik a semmiben és láthatatlan lesz? wááá

    tegnap ott durrant el nagyon az agyam h, alig kezdődött el a játék de már a gyerek jött quad-al és pakolta le Atacama Deserten a bázisunk elé a minéket, én persze belementem, nem gondolja az ember h vannak ekkora senkiházi tetvek h erre képesek lennének... meg lemortarozza folyamatosan a tankjainkat, c4el felrobbantja... at rokettal szétlövöldözi... ellopja a helinket... csak azért berepült helivel egy ember a bázisunkra h ott kiugorhasson és kedvére parádézhasson utána...

    nem tudom milyen szerver volt, mert Maci kollegám kereste ki a több ezer közül, én meg joinoltam, a játék úgy kezdődött h egy embert kinyírtam saját bázison, utána meg kb 6x haltam, csakmert benn volt a bázison pár arc és parádézott, aztán kilőtte őket vki. utána meg jöttek tankkal :s :W leszarom ha halok, de akkor az a halál legyen fair, annál jobban semmi sem tud kiakasztani mikor nem fer a játék... mindenki hozza a saját tudását, és játsszon a megadott szabályok szerint...

    HC is el van qrva, sniperek leguggolnak egy fa mellé és csak várnak h jöjjön valaki... persze h leszednek méghozzá 1 lövéssel (azt nézem végén a gyerek statját és ilyen 3:5 k/d.. ilyenkor megkérdezném tőle, h direkt csinálta vagy ennyire hülye?!), én meg rohangálok mint pók a falon keresve az ellent... saját squadomra spawnoltam tegnap, mire egy sniper 3x lőtt le 1más után, ahogy előjöttem már meg is haltam!! :( és rihtig engem lőtt a mocsok, nem mondom 2x de itt is tuti előbb megpillantott, előbb berak a játékba mint azt kellene, meglátott, egy helyben álltam, lelőtt :s :(

    és ha szummázva azt vesszük tényleg nincs egy kib*szott lag/bugmentes multi amiért érdemes lenne pénzt kiadni!! GTA4 free módját szerettem nagyon, de abban is milyen lagok voltak/vannak te isten (csak ott pont az önfeledt szórakozás volt a cél, azaz nem lövölde volt) :s maradunk a 10 éves q3nál, a cs-nél, meg a jó öreg cod2- ill. 4 nél.. ennyi az utóbbi 10-12 év felhozatala multi téren, és ez szánalmas!

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Jazzy #13973 üzenetére

    te most vagy nem olvastad végig amit írtam vagy totál nem érted amit írtam! (mondjuk azért idézhettél volna h melyik rész nem okés)

    először is nem rush-ról volt szó, Atacama Desert conquest! másodszor, amit takart az írásom az annyi h a fegyverek nagyon unbalancedek, viszel magaddal 7 aknát, ez baromi sok... és ha meg is halsz nem tűnnek el c4el ellentétben... 1 akna mire képes? szétdönt egy full teljes vital-al megáldott tankot! 7 mire képes? meg sem tudsz tankkal mozdulni!
    Szerinted az nem gerinctelenség ha bemész az ellenfél bázisára és felrobbantod/ellopod a járműveiket? szted az fer ha a balisztikája egy assault fegyvernek jobb mint egy sniprnek?

    te nagyon nem lehetsz tisztában a conquestel ha nem látod át amit írtam (ott nem szokás, ellenség bázisára bemenni telirakni minékkel, ellopni az apacsot, beülni egy at roketba és lőni az ellenfelet... ott a zászló foglaláson van a hangsúly, nem pedig azon h kivel tudsz kicseszni jobban :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Jazzy #13976 üzenetére

    np, egyébként vártam is h na már megint a bajomat öntöm ki a nép előtt, csak nekem olyan hihetetlen h ekkora hulladék lett ez a játék h nem tudom szó nélkül hagyni :s és igen attól h ide beirkáljuk nem lesz jobb se, főleg ha románok heggesztik a pecset?! HC valamelyest kompenzálja a cgseket sztem, én leginkább ott a snipereken vagyok kiakadva, nagyon kedvező a mesterlövész 1golyó általi halál, és nehéz előle kitérni, az bosszant leginkább h erre sok ember felkapja a fejét, h na most hc akk recon :/ és tömérdek rekon van benn. Gyakorlatilag meg sem tudsz mozdulni, mind2 oldalra kellene azért ilyenkor egy admin általi korlátozás.. csak ezt is mondhatni lehetetlen megoldani.. a közelharc is elég felejtős, ha észreveszitek egymást a lag miatt mind2en meghaltok -.-'' :D

    Azt hiszem sokan elfelejtjük, hogy ez egy játék, arra van hogy kikapcsolódjunk és jól érezzük magunkat miközben játszunk bugok ide, vagy oda...

    csak mikor vannak ilyen dolgok amelyek meggátolják az emberek szórakozását, válik a dolog ilyenné amilyen.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    pár elképzelhető eredménye BC2-gameplaynek :D
    csak erős idegzetűeknek! :D Vigyázat Szókimondó és erős Epilepszia veszély! :))

    http://www.youtube.com/watch?v=kj4-3EN_Z-8

    http://www.youtube.com/watch?v=YBURtkVqxSE

    http://www.youtube.com/watch?v=yIV2R7uzCNQ

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz ForRedGlory #14042 üzenetére

    2. vidiben, 1:16nál :DD ez meg közben megölte magát.. ittvagyok *ci, mivan te *ar, semmi lebontottam a billentyűzet tartóm.. xD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz Doki-HUN1978 #14046 üzenetére

    nem vagyunk egyformák, sztem poénosabb mint egy barátok közt magdinéni, vagy egy kabaré... ez nincs megjátszva... spontán jött a gyerekből a hülyeség... kinek mi a funny, egy idő után minden káromkodás fárasztó, de nem kell kiabálnod (caps lock) így is értjük mit akarsz kifejezni))

    (#14047) Audifan és 32 éves elvileg... szép mondhatom

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz rankesz #14058 üzenetére

    na ez az, és akkor az emberben ne menjen fel az adrenalin és küldje el a játék gyártókat a jó a*jukba

    (#14055) Doki-HUN1978 ne aggódj ez a http soha sem lesz legalja dot kom, sosem értettem az emberekben ezt a bizonyos elzárkózást, megnézni meglehet, lesüllyedni meg nem kötelező!, és valóban azért van h az ember megnézze és egy jót derüljön más hülyeségén...
    egyik haver is mondja "buta emberes videót nem nézek" picit affektálósan, ez hogy elítéled a másikat csak mert ezt csinálja, nem lesz jobb, örülj annak h nem te vagy a helyében, nem te mentél át mindazon amin neki kellett és lett az ami, qvázi "milliomosból" lerongyolt alkoholista stb.. ha értelmes dolgokat szereted és még ráadásul értelmiségi is vagy (diplomás) menj színházba nézz meg egy olyan darabot amin jót tudsz derülni akkor, ezeket meg mellőzd, amúgy is odaírtam h Vigyázat Szókimondó és erős Epilepszia veszély!
    Fura mód bizonyos értelmiségiek is elfelejtik honnan jöttek, miken mentek keresztül, és egyszer csak jön egy bizonyos lenéző stílus aminek a végeredménye hasonló... ezt csak hozzáfűzöm a mondani valómhoz, mert spontán eszembe jutott (nem ismerlek téged, és ne érts félre, nem neked irányul - csak szoktam figyelni az emberek reakcióit, kiből mit váltanak ki bizonyos dolgok). Vannak emberek akik megszerzik a diplomát és utána teljesen más emberek lesznek mint amilyenek előtte voltak, lenézést tanúsítanak bizonyos emberekkel szemben, önfeledt nagyképűség stb.. környezetemben is tapasztaltam sajnálatomra.
    A keleti kultúra előtt emelem meg a kalapomat, mivel hihetetlen nagy színvonalban tesznek tanúbizonyságot mindarról amit a másik embertárssal szemben egy embernek meg kell tennie. Pár mondást megemlítenék:

    A bölcs a szükségben sem változik. A közönséges ember megvadul.
    A bölcs öntudatos, de nem harcias; körülményes, de nem közönséges.
    A bölcs - ha művelt - szereti az embert; a közönséges ember - ha művelt - könnyen befolyásolható.
    Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba.

    Bocsi a picit hosszúra sikerült offért : )

    (#14060) Balika23hun ezt én is tapasztaltam, mielőtt kilőttek mondom eldobok egy granyót is, és eldobás után nem robbant én meg meghaltam :s

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz HS 2142 #14126 üzenetére

    jaja doom meg quake alapfegyvere am ott is ez van h aki skilled játékos az nem használja, éppúgy mint itt bc2ben a cg-t, egy különbséggel mégpedig h bc2ben azért néha muszáj a bugok miatt...

    Q3 Water resist szerverről anno ki is volt tiltva, ill csak névlegesen, mivel azért benn volt csak nem volt fer a használata. N00bok előszeretettel rohangáltak be érte portal szobába dm12es mapon -.-'' :D azok a régi szép idők wáá

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák