Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz namenyicsavo #12788 üzenetére

    mondjuk én nem nyúlnék az egész kaszt dologhoz mivel kiegyenlítik egymást, pl gusztival kilehet szedni a snipereket is, mivel túl pontos és erős is... ha meg nem akkor sniperrel jövök be és akkor vissza ólom repül a fejbe, sok minden mást viszont ki kellene javítani

    pl az is elég irritáló h én lövöm az ellent vagy 30 skullóval hal, észrevesz nekem meg elég 2-3, na akkor most wtf :F de megfigyeltem ez ,mindig így van, nekem sok kell az ellebe, belém meg sokkal de sokkal kevesebb :/
    szerver dolgokat sem értem igazán... miért nem lehet pl magyarhonban szervert hostingolni...
    conquesten miért van az ha az ellen visszaszorul a bázisára akkor miért csak onnét jöhetnek?! (baserape) kellene egy neutral bazis is ilyen esetekre, h onnan is tudjanak jönni az emberek ki... de csak akkor ha már minden kötél szakad, ez a játék is csak van telis tele hibákkal, de minek ha nem csinálnak vele semmit... most visszarakják azokat a fegyó sebzéseket amik régen voltak? épp olvastam itt.. ez is milyen már, tuti nem játszanak ezzel a játékkal, csak a fórumokat olvassák, azt oda meg épp olyan vegyesen írnak mint ide

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák