Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    megint alkotott a gém, annyira buta egy program ez mint az állat, megint sikerült felhúznia de mint szemét úgy :@ jáccogatok jáccogatok, de minek ha ez egy összelapátolt szarkupac :F és csak bűzölög egy helyben...
    én meg pecsre várok de már vagy egy hónapja ölbetett kézzel nézve, szétidegeskedve a lehetetlennél lehetetlenebb helyzeteken magam :@

    kipróbáltam ezt az M146-ot, elég jóféle, de akkor sem értem meg hogy még 4xes zoom al is hogy a f*szba találnak el vele több kilométerről és halok bele... megoldatlan rejtély marad számomra :( meg azt sem tartom kizártnak hogy van működő csit is ami antipbs, ha vannak olyan emberek akik bemennek baserapelni simán vannak csíterek is azaz az utolsó gernyó senkiházi aki ilyenre mer vetemedni az simán csítel is, ezekkel mit lehetne össze művelni anyám, kínoznám őket míg rá nem jönnek mi is az az egymás iránti nagybetűs Tisztelet!

    igaz ennél a 8/512 es invitel csodánál nem lesz jobb netem, és ez sem a névleges érték hanem 6,7/420 kb a sávszélem, alig fél megabit el is hiszem h kevés ennek a csodálatos játéknak... de akkor is maradnak mellé még a bugok! és akkor is egy hulladék, sztem pecs kijön azt még több gond lesz vele, lehet el sem fog indulni, vagy kib*szkod a punkbaszter majd folyton megint :/

    hasonlót éreztem anno Fear multijában is, haverokkal játszottam és olyan helyzetek voltak hogy azthittem lekaparom magam, azt ők játszottak tovább én meg uninstalltam a rákba! belelőttem haverba és kb fél - 1 sec után esett össze, na most ha én 1 sec el tovább lövöm akkor annyival több esélyt adok arra h lelőjön (mindezt feleslegesen)

    engem iszonyat elszomorít h ilyen ez a játék, már már élvezhetetlenül ótvar :s
    ebből egy mestermű lehetne de így h basznak rá szó szerint...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák